Menu strony
Dzieci
akcesoria kolekcjonerskie

Zainteresowania i pasje - jaka jest ich rola w naszym codziennym życiu.

Są osoby, które mogą przeżyć wszystkie lata życia i nie posiadać praktycznie żadnych pasji i zainteresowań. Rzecz jasna można tak spędzać cały swój czas, rozdzielając go między pracę, obowiązki domowe i odpoczynek przy komputerze albo telewizorze. Lecz tak naprawdę takie życie w pewnym momencie sprowadza się do codziennej wegetacji, a osoby żyjące w ten sposób chyba nie można nazwać szczęśliwcami.
Plac zabaw

Place zabaw dla dzieci w przydomowym ogródku

Wszyscy wiedzą o tym, jak ważne jest przebywanie dzieci na świeżym powietrzu. W czasach komputeryzacji dzieci coraz więcej czasu spędzają w domu. Dobrym rozwiązaniem na zachęcenie dzieci do zabaw na dworze są place zabaw. Na zbudowanie placu wystarczy niewielki ogródek przy domu.
sklep Disneya

Disney- twórca filmów animowanych, które od lat zachwycają dorosłych oraz uczą najmłodszych

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu widział film produkcji Disneya. Zarówno dorośli jak i dzieci kochają jego bajki, które uczą w jaki sposób funkcjonuje świat oraz co jest w życiu najważniejsze. Sam producent- Walt Disney jest niezwykle interesującą postacią w świecie kina.
ziewający Tibetan mastiff

Mastif tybetański – czworonożny przyjaciel

Dla wielbicieli psów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puchatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten okazały czworonóg będzie strażnikiem domu, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
pionki

Z jakiego powodu pożądane byłoby grać w logiczne gry planszowe?

Gry planszowe mogą zapewniać naprawdę wiele radości i zabawy. Dzisiaj gry planszowe są sporządzane nie wyłącznie dla dzieci, sporo planszówek kierowanych jest do ludzi dorosłych i powinno się przyznać, iż grając w takie gry z przyjaciółmi nieraz zdołamy istotnie cudownie się bawić!

Gry dla dzieci

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały tornistry pod biurko i leciały na dwór. Do mieszkania trzeba ich było zaciągać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zrobić dom na drzewie albo pograć w ganianego. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieciaki dosłownie błagały rodziców o jeszcze jedną godzinę zabawy.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten moment, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzątko. To dość poważna sprawa i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie możemy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, aby przestało nas tą prośbą męczyć. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze efekty niż odmowa. Zanim jednakże zadeptamy marzenia dzieciaka o zwierzaku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
jeż

Co sprawia, iż pragniemy mieć własne zwierzęta ?

Niby zdarzają się takie osoby, które generalnie nie przepadają za bardzo za zwierzętami, ale na szczęście są w mniejszości. Można zatem powiedzieć, że w zasadzie ludzie kochają zwierzęta - no przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad fenomenem zwierząt.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by postarać się docenić piękno zwierząt. Naturalnie piękno to względne pojęcie, ale np. psy mogą się bardzo spodobać. To tak naprawdę niezwykłe, że możemy trzymać teraz tak sporą ilość zwierzaków! Zadbajmy w szczególności o to, aby w żadnym wypadku nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzaki są tylko dla dojrzałych.
konie

Ferie zimowe - a może stadnina koni?

Kiedyś jazda na koniu była elementem dnia codziennego - chociaż i tak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na zakup konia. A dzisiaj? No cóż, jeśli mamy auta, a na dodatek są autobusy i pociągi, nie może zdziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej zbędne. Jednakowoż w rolnictwie w dalszym ciągu są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a niewątpliwie są fajną atrakcją. Szczególnie dzieci powinny być uradowane, jeżeli odwiedzą stadninę koni. Oczywiście to powinna być taka stadnina, w której konie są szanowane, w 100% zadbane. To dobrze, że wzrasta świadomość społeczna, ponieważ te zwierzęta też mają uczucia.
konie

Jazda konno - dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni bez wątpienia posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki pełniły niezwykle ważną funkcję w samej tylko polskiej wojskowości. Także i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, bo rzeczywiście może to być doskonały sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla nas wszystkich. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a oprócz tego taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.
1 2