Menu strony
Pogoda
Agroturystyka na Kaszubach

Jak interesująco spędzić urlop?

Każdego roku stajemy przed jednakowym problemem. Co robić podczas wakacji? Opalanie się na plaży dla wielu osób jest mało ciekawe, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Wspinaczki górskie zazwyczaj są wyczerpujące, a przecież urlop powinien być czasem relaksu. Może wobec tego wypróbować coś zupełnie odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna - sport zawierający w sobie aktywność na łonie natury, a przy tym dostarczający wiele radości i szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

Podczas zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych lokalach- w domu czy w biurze. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może trudniej wybrać się na przejażdżkę rowerem, nade wszystko ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, jednak wybór jest dalece większy.
Góry z samolotu

Zakupy przed wyjazdem

Każdy podróżnik, który charakteryzuje się rozsądkiem, musi zawsze brać ze sobą komplet kluczowych rzeczy. Akcesoria turystyczne należy naturalnie dobierać do celu wycieczki – innego gatunku asortyment warto zabierać w góry, inne na wyprawę po plaży. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w odwiedzanym zakątku globu. Musisz koniecznie o tym pamiętać, bo pogoda może cię zwieść – w górach najczęściej jest gorsza pogoda niż na nizinach.