Menu strony
Spacer
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

Podczas zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych lokalach- w domu czy w biurze. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może trudniej wybrać się na przejażdżkę rowerem, nade wszystko ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, jednak wybór jest dalece większy.
broń palna

Twój pies dużo dla Ciebie znaczy

Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Twój pies dużo dla Ciebie znaczy

Bardzo lubi biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale obawiasz się, że znowu pogna za zającem.
pies

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa bardzo kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli również posiadasz psa, na pewno wiesz dobrze, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków praktycznie wszystko.
pasza dla źrebiąt

Prowadzenie stadniny koni to nie biznes - to zazwyczaj sens życia i miłość do tych zwierząt, która ciągnie się całe życie

Prowadzenie stadniny to najczęściej wyczerpująca harówka. Zwykle jest to zajęcie od świtu do późnych godzin wieczornych i to bez żadnych dni urlopu. Trzeba zajmować się wszystkimi kopytnymi i karmić też maleństwa.