Menu strony
Weekend
wakacje we dwoje

Gdzie się wybrać we dwoje? Sprawdzone podpowiedzi.

Gdy jesteśmy zabiegani na co dzień i ten stan zaczyna nas powoli męczyć a niestety wiemy, że nie mamy szans wyjechać na dłuższy urlop, skorzystajmy z propozycji niedaleko leżącego pensjonatu i spędźmy weekend we dwoje. Znalezienie takiego miejsca na weekendowy wypad nie powinno sprawić nam problemu, gdy tylko będziemy wiedzieć, jak szukać.

Nietypowy prezent na urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Krąży wciąż powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle na tym etapie mamy już dość duże dzieci, dobrą pracę i własne miejsce na ziemi. Albo zupełnie inaczej - uznajemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Trzeba te urodziny szczególnie obejść.
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

Podczas zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych lokalach- w domu czy w biurze. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może trudniej wybrać się na przejażdżkę rowerem, nade wszystko ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, jednak wybór jest dalece większy.