Menu strony
Weekend
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

Podczas zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych lokalach- w domu czy w biurze. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może trudniej wybrać się na przejażdżkę rowerem, nade wszystko ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, jednak wybór jest dalece większy.
wakacje we dwoje

Gdzie się wybrać we dwoje? Sprawdzone podpowiedzi.

Gdy życie codzienne powoduje, że jesteśmy bardzo zapracowani i ten stan zaczyna nas powoli denerwować a nie mamy szansy na wyjazd na dłuższy urlop, skorzystajmy z propozycji blisko położonego pensjonatu i postarajmy się spędzić weekend we dwoje. Znalezienie takiego miejsca na weekendowy wyjazd nie będzie trudne, jeśli tylko będziemy wiedzieli, jak go wyszukać.

Nietypowy prezent na urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Nadal krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Zazwyczaj w tym wieku mamy już całkiem duże dzieci, dobrą pracę i własne miejsce na ziemi. Albo całkowicie odwrotnie - uznajemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Warto ten dzień świętować wyjątkowo.