Menu strony
Weekend
wakacje we dwoje

Gdzie się wybrać we dwoje? Sprawdzone podpowiedzi.

Gdy życie codzienne powoduje, że jesteśmy bardzo zapracowani i sytuacja ta zaczyna nas powoli przytłaczać a nie mamy szans wyjechać na dłuższy urlop, skorzystajmy z weekendowej propozycji blisko położonego pensjonatu i postarajmy się spędzić weekend we dwoje. Znalezienie miejsca na weekendowy wyjazd nie powinno sprawić nam problemu, jeśli tylko będziemy wiedzieli, jak go poszukać.

Nietypowy prezent na urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Nadal krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Zazwyczaj w tym wieku mamy już całkiem duże dzieci, dobrą pracę i własne miejsce na ziemi. Albo całkowicie odwrotnie - uznajemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Warto ten dzień świętować wyjątkowo.
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

W trakcie zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Lwią część czasu przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w biurze. Wszak jest tyle możliwości, żeby aktywnie spędzić chociaż odrobinę czasu, zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerem, głównie ze względu na niezbyt zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest dalece większy.