Menu strony
Weekend
wakacje we dwoje

Gdzie się wybrać we dwoje? Sprawdzone podpowiedzi.

Gdy nasza codzienność sprawia, że jesteśmy bardzo zabiegani i sytuacja ta zaczyna nas powoli męczyć a niestety wiemy, że nie mamy szansy na wyjazd na dłuższe wakacje, skorzystajmy z weekendowej propozycji blisko leżącego pensjonatu i postarajmy się spędzić weekend we dwoje. Znalezienie miejsca na weekendowy odpoczynek nie powinno sprawić nam problemu, kiedy tylko będziemy wiedzieć, jak go poszukać.

Nietypowy prezent na urodziny

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Nadal krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Najczęściej w tym momencie mamy już dość duże dzieci, dobrą pracę i swoje miejsce na świecie. Albo całkowicie inaczej - uznajemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Należy te urodziny podkreślić w szczególny sposób.
Łowienie ryb

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

W trakcie zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Lwią część czasu przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w biurze. Wszak jest tyle możliwości, żeby aktywnie spędzić chociaż odrobinę czasu, zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerem, głównie ze względu na niezbyt zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest dalece większy.