Płyty
Młodzież, pokój młodzieżowy

Jaki jest najlepszy sklep płytowy?

Co musi posiadać dobry sklep muzyczny? Pierwsze, co nasuwa się na myśl: płyty CD, winylowe, wejściówki na koncerty. Muszą w nim pracować obsługa znający się na muzyce, umiejący doradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo powinno się w nich znajdować?
Bob Marley reggae

Spróbujmy odkryć nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez ulubionej muzyki jest w ogóle możliwe? W sumie tak - przecież nawet najwspanialsza muzyka to nie jedzenie, jakoś da radę żyć bez chociażby regularnego przesłuchiwania ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie byli zmuszeni niejako zrezygnować z przesłuchiwania muzyki.
beatles

Klasyka muzyki

Muzyka pełni wielką funkcję w naszym życiu i pomaga człowiekowi od początków istnienia. Była zarówno rozrywką, jak i wielką sztuką. We współczesnym świecie, dzięki wynalezieniu takich urządzeń jak radio oraz nośników muzyki, takich jak płyty, a potem kasety magnetofonowe, muzyka stała się dostępna dla wszystkich melomanów. Zaczęły się także kształtować gusta muzyczne, a popularni twórcy mogli liczyć na rzesze oddanych fanów, którzy na koncertach nucili wszystkie utwory z pamięci.