Menu strony
Bezpieczeństwo
miska

Niewidoczne ogrodzenie - a więc, jak dokładnie działa elektroniczny pastuch dla psa

Pies jest to od bardzo sporej liczby lat najlepszy przyjaciel nas ludzi. Wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić mieszkania bez niego, traktując jak członka rodziny - jego bezpieczeństwo jest niemalże tak samo istotne, jak na przykład naszych dzieci.
ptak

Ptasie szaleństwo

Gawrony, jemiołuszki, jerzyki czy jaskółki każdy z nas z ukrycia podziwia ich urodę. Przebywanie z ptakami, wsłuchiwanie się w ich śpiew to prawdziwa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie patrzymy na to, co znajduje się za oknem czy na naszym parapecie, a toczyć się tam może pasjonujące życie ptasich rodzin.
ogródek

Ogródek zachwycający przez cały rok

Całoroczny ogród, który zachwycać będzie wspaniałą roślinnością to marzenie wielu z nas. Planując zaprojektowanie takiego miejsca trzeba jednak mieć na uwadze wiele aspektów i starannie dobierać zarówno materiały, jak również i ekipę, która wzniesie oranżerię. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że nasz projekt zostanie zrealizowany.
język angielski

Zajęcia letnie jakie są organizowane przez szkoły surfingu w Polsce

Kitesurfing jest jednym z typów surfingu, czyli utrzymywania się na desce podczas przebywania w wodzie. Trzeba stwierdzić, iż surfing niezwykle warto wygląda, a jednostki oglądające zawody surfingowe potrafią cieszyć pięknymi widokami.
noże

Co zrobić, aby naprawdę czuć się bezpiecznie?

Generalnie Polska wcale nie jest niebezpiecznym krajem. Np. wieczorny spacer po szczecińskich dzielnicach wcale nie jest bardziej niebezpieczny, niż chadzanie po Rzymie. Chociaż tak czy siak nie jest idealnie. I dlatego gorąco polecam wejście do takich miejsc, gdzie są sprzedawane militaria. Np. godne zainteresowania są noże albo gazy łzawiące. Wiele zależy od tego w jaki sposób się zaopatrzymy we wszelkie akcesoria, a więc należy naprawdę uważać!
piła spalinowa

W jaki sposób trzeba konserwować piły spalinowe?

Jeśli zakupiliśmy piłę spalinową Husqvarna, należy zabiegać nie tylko o jej właściwe użytkowanie, ale również ogólną konserwację. To bardzo ważne, w szczególności jeśli pragniemy, żeby nasza piła funkcjonowała przez bardzo długi czas.