Architekt
architekci krajobrazu

Architekt krajobrazu – kim jest?? Przekonajmy się co należy do jego obowiązków

Nie od dziś wiadomo, że przestrzeń w której żyjemy istotnie na nas oddziałuje. Już w epoce starożytnej ludzie usiłowali w taki sposób wpływać na krajobraz, by był on dla nich przyjemną przestrzenią dającą możliwość wyciszenia. Człowiek instynktownie zwraca uwagę na rzeczywistość w jakiej funkcjonuje, stąd bardzo ważnym jest, aby była ona harmonijna i przyjemna dla oka.
GARDENA sterownik nawadniania C 1060 solar plus

Kamienie o ciekawym zastosowaniu

Kamienie to przedmioty, które znaleźć da się praktycznie wszędzie: na wyżynach, w terenach nizinnych, w rzekach, na łąkach i tak dalej. To, co da się znaleźć bardzo szeroka gama różnych kamieni, które różni niemalże wszystko.


Kamienie o ciekawym zastosowaniu

Choć określane są jednym mianem kamienie, co napisano powyżej, to bardzo zróżnicowana część martwej natury.
ogródek przy domu

Umiejętne zaaranżowanie ogródków to wielka umiejętność

Usługi powiązane z umiejętnym wystylizowaniem ogrodów są teraz bardzo często spotykane, szczególnie w większych miastach. Dlatego, podczas gdy ktokolwiek myśli nad tym, czy nie odmienić czegokolwiek na obszarze posiadanego ogródka, a dysponuje dużymi funduszami, jakie może przeznaczać na taki cel to powinien przemyśleć, czy zrobienie użytku z takiej możliwości nie byłoby dla niego odpowiednim wyjściem.
Piknik na świeżym powietrzu

Konieczne w każdym ogrodzie- wiesz co takiego? - pewnie że stylowe meble ogrodowe!

Kiedy właśnie przeprowadziłeś się do nowego domu, niewątpliwie powinieneś zastanowić się nad kupnem mebli ogrodowych do swojego ogródka. Niejednokrotnie zapominamy o zaaranżowaniu ogródka, skupiając się między innymi na aranżacji poszczególnych pomieszczeń, a tymczasem właściwe zagospodarowanie ogródka na pewno może sprawić, że będzie on dużą ozdobą Twojego domu.