Menu strony
Góry
góskie wakacje w szczawnicy

Marzysz o dobrym urlopie? Wyszukaj doskonałe pokoje w Szczawnicy oraz raduj się pięknem okolicy

Po całym roku trudnej oraz stresującej pracy, nadchodzi czas lata i wypoczynku. Trzeba zrobić wszystko, by dało się pojechać choć na kilka dni i wspaniale odpocząć oraz odzyskać siły i zapał przed powrotem do obowiązków.
wakacje we dwoje

Gdzie się wybrać we dwoje? Sprawdzone podpowiedzi.

Gdy życie codzienne powoduje, że jesteśmy bardzo zapracowani i ten stan zaczyna nas powoli denerwować a nie mamy szansy na wyjazd na dłuższy urlop, skorzystajmy z propozycji blisko położonego pensjonatu i postarajmy się spędzić weekend we dwoje. Znalezienie takiego miejsca na weekendowy wyjazd nie będzie trudne, jeśli tylko będziemy wiedzieli, jak go wyszukać.
Góry z samolotu

Zakupy przed wyjazdem

Każdy turysta, który cechuje się rozsądkiem, powinien zawsze zabierać ze sobą zestaw najbardziej potrzebnych rzeczy. Akcesoria turystyczne należy oczywiście dopasowywać do celu podróży – innego gatunku sprzęt trzeba zabierać w góry, inne na wędrówkę po równinie. Kluczowa jest także pora roku, a zatem i klimat dominujący w odwiedzanym zakątku globu. Musisz bezwzględnie o tym pamiętać, bo pogoda może cię oszukać – w wysokich partiach gór zwykle jest gorsza pogoda niż na nizinach.