Menu strony
Taras
Altanka

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze drewnianych elementów ogrodowych?

W trakcie zakupu drewnianych mebli ogrodowych nie jest istotne, czy jest się właścicielem dużej posiadłości, czy niewielkiego tarasu. Sposoby wyboru mebli w każdym przypadku są identyczne. Najistotniejsza jest wartość. Należy przekalkulować, ile pieniędzy chce się wydać na altanki ogrodowe drewniane meble, stoły, krzesła, itp.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie twojego ogrodu

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również elementem dekoracyjnym?
Liliowiec ogrodowy

Jeśli szukamy dekoracyjnych doniczek do naszych roślin, to opłaca się zaglądnąć do Internetu i przejrzeć propozycje sklepów

W wypadku gdy chcemy ozdobić działkę, taras lub mieszkanie i kochamy kwiaty, to warto kupić właściwe donice. Te oferowane w sklepach z pewnością będą praktyczne, a zatem będziemy mogli skupić się na walorach estetycznych.