Menu strony
Taras
Liliowiec ogrodowy

Jeśli szukamy dekoracyjnych doniczek do naszych roślin, to opłaca się zaglądnąć do Internetu i przejrzeć propozycje sklepów

W wypadku kiedy chcemy udekorować ogród, taras albo duży pokój i kochamy kwiaty, to powinniśmy zakupić właściwe donice. Te oferowane w marketach z pewnością okażą się praktyczne, a zatem możemy się skupić na aspektach estetycznych.


Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie twojego ogrodu

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być mało praktyczne. Jak dobierać lampy ogrodowe, aby odpowiednio nam służyły? W jaki sposób zaoszczędzić energię stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się również dekoracją?
Altanka

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze drewnianych elementów ogrodowych?

W trakcie zakupu drewnianych mebli ogrodowych nie jest ważne, czy jest się właścicielem dużej posiadłości, czy niedużego tarasu. Sposoby wyboru mebli w każdym przypadku są identyczne. Najistotniejsza jest cena. Należy przeliczyć, ile gotówki chce się przeznaczyć na altanki ogrodowe drewniane meble, stoły, fotele, itp.