Menu strony
Zwierzęta
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób porządnie troszczyć się o kota

Świat bez mruczków musiałby być smutny. Wielu ludzi nie może żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie respektuje komend, jest zupełnie niezależny, czasami coś podrapie (zwłaszcza, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to mruczka da się kochać.
tableau - Auto

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak dobrze wiemy, Kraków jest to bardzo piękne miasto, które żyje tak samo dniem, jak również nocą. Nie dziwi więc fakt, iż sporo sklepów, czy instytucji, działa tam poprzez całą dobę, będąc otwartymi przez dwadzieścia cztery godziny.
koty

Czy jest możliwe, aby przeżyć z z czworonogiem w mieszkaniu

Kupując sobie kota do mieszkania, musimy zabiegać o to, aby było ono nienagannie przystosowane do oczekiwań naszego zwierzaka. Wystarczy parę delikatnych zmian, żeby nasz pupil czuł się u nas wygodnie i swobodnie. Pojawienie się kota w naszym domu często wiąże się z ogromną radością wszystkich domowników, nie wolno jednak zapominać również o tym, iż jest to także obowiązek. Powinniśmy zagwarantować zwierzakowi bezpieczeństwo i wystarczającą ilość miejsca do zabawy. Z tego powodu należy wyposażyć mieszkanie w akcesoria dla zwierząt, jakie bez wątpienia ułatwią nam pielęgnowanie naszego kota.
konie

Jazda konno - dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni bez wątpienia cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wspaniałe zwierzęta przez całe stulecia odgrywały niezwykle istotną rolę dla samej tylko polskiej wojskowości. Również i obecnie możemy u nas spotkać spore grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, bowiem rzeczywiście może to być fantastyczny sposób na wykorzystywanie swego wolnego czasu dla nas wszystkich. Z jednej strony zapewniamy sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a jednocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.
żwirek dla kota

Wysokiej klasy pokarmy dla czworonogów dostępne w sklepach internetowych

Właściciele domowych zwierząt czasami narzekają na zbyt wygórowane ceny akcesoriów dla zwierząt, w tym chociażby karm. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty sklepów internetowych, które zazwyczaj proponują o wiele korzystniejsze warunki transakcji. W dobie naszych czasów w Polsce prosperuje bardzo dużo zoologicznych sklepów internetowych.
z psem na spacerze

Witaminy dla psa trzeba nabywać dobre dla wieku

Dla pupili kupujmy wszystko co najlepsze

Witaminy dla psa trzeba nabywać dobre dla wieku

Posiadanie psa wiąże się z wielką odpowiedzialnością, przez to wciąż powinniśmy go doglądać w taki sposób, jakby był jeszcze jednym członkiem naszej rodziny, co sprawia, że musimy mu zapewniać wszystko co najwspanialsze.
Pies mastif tybetański

Decydujemy się na rasę psa najlepszą dla nas

Co powinniśmy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim zostaniemy właścicielami takiego psa? W szczególności pod uwagę powinniśmy brać odpowiednie warunki, jakie są idealne dla takich piesków. Prowadzimy stuprocentowo profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako istotna rasa. Dzięki znacznemu doświadczeniu możemy zaproponować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Wszyscy klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie naszych kotów

Każdy właściciel zwierzaka wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, uzębienia oraz racjonalna dieta w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby sierść podopiecznego była piękna i lśniąca powinniśmy dobrze o nią dbać a także dobierać produkty przeznaczone dla czworonogów. Nigdy nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć w odpowiedni specjalistyczny szampon dla psów.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się cechuje mastif tybetański

W czasie zakupu nowego zwierzęcia warto zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak przykładowo mastif tybetański. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W nowym tysiącleciu wybór dobrej hodowli psów nie bywa zazwyczaj sprawą prostą, szczególnie w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego typu działalnością łatwo popaść w dezorientację. Z tego powodu trafionym pomysłem przed udaniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
Kot, zwierzęta domoiwe

Zamów coś super swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wypływa w pierwszej kolejności z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam również żywe zwierzęta.
1 2