Menu strony
Zwierzęta
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób porządnie troszczyć się o kota

Świat bez tych zwierząt musiałby być smutny. Dużo ludzi nie umie żyć bez tych zwierzaków i trudno się im dziwić. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do właściciela jak pies, nie lubi słuchać komend, jest zupełnie niezależny, czasami coś demoluje (zwłaszcza, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się lubić.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie naszych kotów

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia higiena jego sierści, uzębienia oraz racjonalna dieta w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby włosie podopiecznego była piękna i lśniąca musimy odpowiednio o nią zadbać oraz dobierać kosmetyki przeznaczone dla zwierząt. Pod żadnym pozorem nie używajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy zakupić specjalistyczny szampon dla psów.
żwirek dla kota

Wysokiej klasy pokarmy dla czworonogów dostępne w sklepach internetowych

Właściciele czworonogów często narzekają na zbyt wysokie ceny asortymentu dla zwierząt, w tym chociażby karm. Nic dziwnego, że wiele osób stawia na skorzystanie z propozycji sklepów internetowych, które zwykle proponują znacznie korzystniejsze warunki zakupu. W dobie naszych czasów w Polsce działa coraz więcej zoologicznych sklepów online.
Żwirek dla kota

Gdzie kupować karmy dla kotów i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić zwierzętom bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszoskoczki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy dobrze jest kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może kupować odmienne akcesoria?
tableau - Auto

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków to bardzo piękne miasto, które to żyje aktywnie tak samo dniem, jak również w czasie nocy. Nie dziwi więc fakt, że sporo sklepów, czy też instytucji, działa tam poprzez całą dobę, będąc otwartymi przez 24h.
karma dla psa brit

Jak odpowiednio dbać o psa

Każdy miłośnik i posiadacz pieska wie, że trzeba o niego odpowiednio zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o regularne szczepienia i dbałość o jego czystość, lecz również o właściwe odżywianie.


Jak odpowiednio dbać o psa

Wyłonienie właściwej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie łatwe jak może się wydawać.
Akwarium

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Dziesiątki opiekunów zastanawia się, czy zgodzić się na nalegania pociechy o zwierzątko. Czy jest to dobry pomysł? Czy warto kupić dziecku zwierzaka? Jakie są dobre i złe strony takiej decyzji? No i które zwierzę będzie najlepszym wyborem?
koty

Czy jest możliwe, aby przeżyć z z czworonogiem w mieszkaniu

Przyprowadzając kota do mieszkania, trzeba zadbać o to, aby zostało ono należycie przygotowane do potrzeb małego pupila. Wystarczy kilka niewielkich zmian, aby nasz ulubieniec czuł się u nas swojsko i swobodnie. Obecność zwierzaka w naszym mieszkaniu zazwyczaj wiąże się z ogromną radością każdego domownika, nie powinniśmy jednak zapominać także o tym, iż jest to także odpowiedzialność. Musimy zagwarantować zwierzakowi komfort i wystarczającą ilość miejsca do zabawy. Z tego powodu należy wyposażyć mieszkanie w akcesoria dla zwierząt, które z całą pewnością ułatwią nam wychowywanie naszego kota.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się cechuje mastif tybetański

Podczas nabywania nowego zwierzęcia należy zadbać o bardzo wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie odpowiedniej hodowli psów nie bywa zazwyczaj kwestią banalną, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się takiego typu działalnością prosto popaść w dezorientację. Z tego powodu najlepszym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż nadal utrzymanie zwierzaka - psa albo kota, generalnie nie jest wielkim kosztem, to jednakże szczególnie ostatnimi czasy można zauważyć, że ludzie uskarżają się, iż obecnie nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest łatwe. Cóż, jeżeli mamy znaczne spowolnienie w gospodarce, nie powinniśmy sądzić, że wyłącznie żywi ludzie będą za to płacić. Naturalnie w żadnym razie nie można pozbywać się swojego zwierzaka, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu odnaleźć takie miejsce, gdzie smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.
1 2