Menu strony
Zwierzęta
konie

Ferie zimowe - a może stadnina koni?

Kiedyś jazda na koniu była elementem dnia codziennego - chociaż i tak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na zakup konia. A dzisiaj? No cóż, jeśli mamy auta, a na dodatek są autobusy i pociągi, nie może zdziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej zbędne. Jednakowoż w rolnictwie w dalszym ciągu są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a niewątpliwie są fajną atrakcją. Szczególnie dzieci powinny być uradowane, jeżeli odwiedzą stadninę koni. Oczywiście to powinna być taka stadnina, w której konie są szanowane, w 100% zadbane. To dobrze, że wzrasta świadomość społeczna, ponieważ te zwierzęta też mają uczucia.
koty

Czy jest możliwe, aby przeżyć z z czworonogiem w mieszkaniu

Przyprowadzając kota do mieszkania, musimy zabiegać o to, aby było ono nienagannie przystosowane do potrzeb małego zwierzaka. Wystarczy parę delikatnych zmian, żeby nasz kotek czuł się u nas komfortowo i dobrze. Obecność zwierzaka w naszym domu zazwyczaj wiąże się z ogromną radością każdego domownika, nie powinniśmy jednak zapominać także o tym, że jest to także odpowiedzialność. Musimy zagwarantować zwierzakowi komfort i odpowiednią ilość przestrzeni do zabawy. Dlatego właśnie należy wyposażyć mieszkanie w akcesoria dla zwierząt, które bez wątpienia ułatwią nam wychowywanie naszego kota.
z psem na spacerze

Witaminy dla psa trzeba nabywać dobre dla wieku

Dla pupili kupujmy wszystko co potrzebne

Witaminy dla psa trzeba nabywać dobre dla wieku

Posiadanie psa wiąże się z wielką odpowiedzialnością, dlatego zawsze powinniśmy go traktować w taki sposób, jakby był jeszcze jednym członkiem naszej familii, co powoduje, że powinniśmy mu zagwarantować wszystko co najlepsze.
konie

Jazda konno - dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni bez wątpienia posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki pełniły niezwykle ważną funkcję w samej tylko polskiej wojskowości. Także i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, bo rzeczywiście może to być doskonały sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla nas wszystkich. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a oprócz tego taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.
żwirek dla kota

Wysokiej klasy pokarmy dla czworonogów dostępne w sklepach internetowych

Właściciele domowych zwierząt nierzadko skarżą się na zbyt wysokie ceny produktów dla pupili, w tym chociażby karm. Nic dziwnego, że wielu z nich stawia na skorzystanie z propozycji sklepów działających w sieci, które zazwyczaj proponują o wiele korzystniejsze warunki zakupu. W dobie naszych czasów w Polsce prosperuje naprawdę sporo zoologicznych sklepów internetowych.
piękne otoczaki w ogrodzie

Kupujemy otoczaki. Praktyczne informacje

Ogród jest miejscem, które służy odpoczynkowi i relaksowi na łonie przyrody. Powinien stanowić oazę spokoju dla jego właścicieli. W zależności od upodobań i ilości wolnego czasu ogrody będą wyglądać różnie. Lata temu przydomowy ogródek służył w pierwszej kolejności do sadzenia warzyw i owoców, by nie trzeba było ich kupować. Jeżeli teren był wystarczająco duży, odgradzało się miejsce na sad, w którym sadzono drzewa owocowe.
1 2