Menu strony
Książka
otwarta książka

Moda na self publishing, która znacznie bardziej upowszechnia się na terenie naszego kraju

Obecnie, jeśli chce się wprowadzić na rynek książkę można zrobić użytek z kilku rozwiązań. Zazwyczaj początkujący pisarze decydują się na współpracę z wydawnictwami, tym bardziej takimi, jakie promują się jako umiejące sprzedać młode talenty. Jednak będzie także inna alternatywa. Mianowicie, chodzi o samowydawanie. Moda na self publishing, jaka coraz bardziej rozpowszechnia się na terenie naszego kraju nie jest krótkotrwałym trendem, zwłaszcza, że w tym momencie dyskutuje o tym o wiele więcej ludzi.
Sapkowski

Nowy Sapkowski i Nowy wiedźmin wyczekują na czytelników fantastyki. Ta cenna książka jest już w księgarniach

Dla wielu wielbicieli fantastyki, ta książka była rozkosznym zdumieniem po Wiedźminie. Wbrew oczekiwaniom niektórych, nie jest to kontynuacja legendarnej 5 tomowej Wiedźmińskiej Sagi.
regały z książkami w księgarni

Książki to najprawdziwsza rozrywka. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, być może powinieneś odkryć jak wielką maja wartość

Przyjemności potrafią być różnejedno jest jednak pewnekażdy z nas pragnąłby ich jak najwięcejTo co może być uznane za najlepsze na świecie to właśnie te najdrobniejsze, małe przyjemności? Ciężko znaleźć odpowiedź, a już na pewno nie warto oddalać się za bardzo w swoich przypuszczeniach jeśli lubisz jeść, nie robisz tego tylko, bo musisz, ale lubisz delektować się smakiem? Na tym właśnie polega doświadczanie przyjemności. Lubisz słuchać muzyki bo to sprawia ci przyjemność.