Menu strony
Książka
regały z książkami w księgarni

Książki to najprawdziwsza rozrywka. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, być może powinieneś odkryć jak wielką maja wartość

Przyjemności potrafią być różnejedno jest jednak pewnekażdy z nas pragnąłby ich jak najwięcejTo co może być uznane za najlepsze na świecie to właśnie te najdrobniejsze, małe przyjemności? Ciężko znaleźć odpowiedź, a już na pewno nie warto oddalać się za bardzo w swoich przypuszczeniach jeśli lubisz jeść, nie robisz tego tylko, bo musisz, ale lubisz delektować się smakiem? Na tym właśnie polega doświadczanie przyjemności. Lubisz słuchać muzyki bo to sprawia ci przyjemność.
Sapkowski

Nowy Sapkowski i Nowy wiedźmin wyczekują na czytelników fantastyki. Ta cenna książka jest już w księgarniach

Dla wielu pasjonatów fantastyki, ta książka była przyjemnym zaskoczeniem po Wiedźminie. Mimo oczekiwaniom niektórych, nie stanowi to kontynuacja kultowej 5 tomowej Wiedźmińskiej Sagi.
otwarta książka

Moda na self publishing, która znacznie bardziej upowszechnia się na terenie naszego kraju

Aktualnie, podczas gdy będzie chciało się wydać książkę jest okazja zrobić użytek z paru możliwości. Zwykle początkujący pisarze decydują się na współpracowanie z wydawnictwami, tym bardziej tymi, które reklamują się jako umiejące sprzedawać młode talenty. Aczkolwiek będzie również inna alternatywa. Stricte, chodzi o samowydawanie. Moda na pisarstwo niezależne, jaka znacznie bardziej rozpowszechnia się w Polsce nie jest przelotnym trendem, szczególnie, że w tej chwili dyskutuje o tym o wiele większa liczba ludzi.