Menu strony
Drewno
Altanka ogrodowa

Altanki ogrodowe wspaniałe miejscem na rodzinne zebrania.

Idąc na emeryturę spora część ludzi nie ma pojęcia co ze sobą zrobić. Nie wie czym się zainteresować a także jak spędzać kolejne dni. Bardzo wiele ludzi po przejściu na emeryturę chowa się w swoich mieszkaniach a także tak żyje. Jest to nadzwyczaj kłopoczące zjawisko, gdyż człowiek , jaki nie doznaje ruchu znaczniej się starzeje jak i popada w apatię.
spuszczele

Spuszczele – w jaki sposób chronić drewno przed tymi owadami oraz jak sobie radzić, gdy spuszczele już zainfekowały budynek

Spuszczele to jeden ze szkodników drewna, który może zagnieździć się tak samo w pojedynczych wyrobach drewnianych, jak i w całych budynkach, a wtedy zwalczanie spuszczela jest już o wiele trudniejsze. Czym cechuje się niniejszy owad i co zrobić, kiedy zaobserwujemy jego obecność? Zacznijmy od tego, iż spuszczele to jedne z najgroźniejszych szkodników, które należą do chrząszczy należących do rodziny kózkowatych. Atakują wyłącznie martwe drewno, a więc takie, jakie zostało wycięte. Może to być zarówno drewno z kraju, jak też gatunki z zagranicy, np. modrzewie.