Menu strony
Drapaki
Oczko

Akcesoria dla kota

Podczas kupna nowego zwierzęcia warto zadbać o niezwykle wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. W dużej ilości firm zajmujących się tego typu działalnością łatwo się pogubić.
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób porządnie troszczyć się o kota

Świat bez kotów musiałby być zły. Dużo ludzi nie umie żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak mocno przywiązany do właściciela jak pies, nie lubi słuchać poleceń, jest zupełnie niezależny, czasami coś podrapie (szczególnie, jeśli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.
Koty

Pomoc w hodowli kotów

Życie bez zwierząt dla wielu osób byłoby nudne. Nie jest obecnie za łatwo dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym zapewne świetnie wiedzą wszyscy ich właściciele. Zwierzęta domowe potrzebują bowiem wiele troski lub miłości ze strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, najlepiej będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. W natłoku stron zajmujących się takiego typu działalnością prosto się pogubić. Skąd w takim razie dobrze czerpać wiadomości na temat kotów, jaki blog o kotach warto odwiedzić?

Gdy posiadamy kota w domu

Koty to niezwykłe istoty. Każdy, kto posiada to zwierzę w domu, na pewno to potwierdzi. Jeżeli więc w odpowiedzi na niezliczone prośby naszego brzdąca, pragniemy mu wreszcie pozwolić na jakiegoś zwierzaka, można pomyśleć właśnie o kociaku.
Koty to zwierzęta niezmiernie niezależne. Umieją sobie poradzić bez ludzi, aczkolwiek łaskawie znoszą naszą obecność w domu. Kiedy bowiem kupujemy kotka, trzeba nam wiedzieć, że wprowadzamy do naszego domu jedynego króla. To właśnie on decyduje, kiedy można go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które posiada kota, na pewno nauczy się cierpliwości, gdyż ten zwierzak na pewno nie pozwoli sobą rządzić.