Menu strony
Gra
gry online

W jakim miejscu obywatel Polski będący fanem gier może odnaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające propozycje?

Świat gier jest ogromny! Wiele lat temu istniały jedynie gry ruchowe, następnie planszowe, strategiczne – w skrócie takie, które wymagały wspólnej zabawy. Najważniejszy był owy człowiek plus element typu rakietka. Po latach zaczęły pojawiać się pierwsze sprzęty komputerowe, a wraz z nimi powoli ludzie zaczęli pojmować zupełnie inny rodzaj gry. Gry komputerowej.
dwa tygodnie na miłość

Dobre produkcje dla wieczornego odprężenia. Parę podpowiedzi

Jeśli razem z naszym partnerem chcemy skończyć ciężki tydzień oglądając niezły film, warto zwrócić się po coś z nowości filmowych lub żelaznej klasyki. Nawet jeśli nasze gusta się różnią, jest duża szansa, iż trafimy na produkcję, która spodoba się obojgu. Po dokonaniu wyboru tytułu zawsze warto sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, chociaż nie trzeba się nimi sugerować.
GTA 5

Interesujące gry, które zajmą użytkownika na dłużej

Gry samochodowe dostarczają wielu graczom przyjemnej, pasjonującej rozrywki na długie ciemne wieczory. Sporo osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz na pewno byłby zachwycony najnowszym GTA 5, zwłaszcza ponieważ w nowym tysiącleciu wybór odpowiednich gier samochodowych nie okazuje się zazwyczaj rzeczą łatwą. W światowej dobie ogromnego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania chociażby wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Najlepiej podczas zakupu różnych gier kierować się głównie opiniami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów albo znajomych, obeznanych dobrze w temacie znanych różnorodnych gier.
scena z need for speed

W jaki sposób za mniejsze pieniądze nabywać gry konsolowe?

Ludzie, których całkowicie nie interesują, no przynajmniej akurat dzisiaj, dużo tańsze gierki na konsole, jednak zwłaszcza mowa w tym momencie o Playstation, najzwyczajniej w świecie powinni darować sobie ten artykuł. Jednak cała reszta niemal na pewno będzie niesamowicie zadowolona z wartościowych rad, które za moment zostaną przedstawione.

Gry dla dzieci

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały tornistry pod biurko i leciały na dwór. Do mieszkania trzeba ich było zaciągać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zrobić dom na drzewie albo pograć w ganianego. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieciaki dosłownie błagały rodziców o jeszcze jedną godzinę zabawy.
gra na przeglądarkę

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, przeważnie premierę mają gry przeciętne, nie zapadające w pamięć. Właściwie, tak samo jest z recenzjami muzycznymi czy z recenzjami filmowymi.