Menu strony
Gra

Gry dla dzieci

Jeszcze kilka lat temu dzieci po szkole ciskały plecaki w kąt i leciały na dwór. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To przecież poza nim działy się najfajniejsze historie. Można było zbudować domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się w piaskownicy. Dzieciaki dosłownie błagały opiekunów o dodatkową godzinę zabawy.
GTA 5

Interesujące gry, które zajmą użytkownika na dłużej

Gry motoryzacyjne dostarczają wielu ludziom świetnej, fascynującej rozrywki na dłużące się zimowe wieczory. Wiele osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz na pewno byłby zachwycony najnowszym GTA 5, zwłaszcza ponieważ w nowym tysiącleciu kupno odpowiednich gier wyścigowych nie bywa czasem rzeczą łatwą. W obecnej dobie sporego pośpiechu ,a także normalnego zabiegania choćby kupno gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Warto w trakcie zakupu wielorakich gier kierować się głównie osądami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów lub kumpli, obeznanych doskonale w temacie docenianych różnorodnych gier.
gry online

W jakim miejscu obywatel Polski będący fanem gier może odnaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające propozycje?

Świat gier stał się gigantyczny! Kilkadziesiąt lat temu znane były tylko gry ruchowe, później planszowe, strategiczne – pokrótce takie, które wymagały wspólnej zabawy. Bardzo ważny był owy człowiek plus element taki jak rakietka. Po latach pojawiły się pierwsze sprzęty komputerowe, a wraz z nimi powolutku ludzie zaczęli pojmować zupełnie odmienny rodzaj gry. Gry elektronicznej.
gra na przeglądarkę

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, bardzo często pojawiają się gry przeciętne, nie zapadające w pamięć. Właściwie, podobnie jest z recenzjami muzycznymi czy z filmami.
dwa tygodnie na miłość

Dobre produkcje dla wieczornego odprężenia. Parę podpowiedzi

Jeśli wraz z naszym partnerem lubimy zwieńczyć pracowity tydzień oglądając fajny film, warto zwrócić się po coś z nowych pozycji lub żelaznej klasyki. Nawet jeśli nasze gusta się różnią, jest spora szansa, iż wybierzemy film, który spodoba się obu stronom. Po wybraniu filmu najlepiej sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, choć nie trzeba się nimi sugerować.
scena z need for speed

W jaki sposób za mniejsze pieniądze nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których całkowicie nie interesują, przynajmniej na dzień dzisiejszy, tańsze gry na wszelkie konsole, jednakże zwłaszcza mowa tutaj o Playstation, najzwyczajniej w świecie powinni darować sobie ten tekst. Jednak reszta praktycznie na pewno będzie niezmiernie usatysfakcjonowana z wartościowych rad, które za chwilę będą przedstawione.