Menu strony
Gra
znajomi w pubie

Co to jest escape room? Trochę niezbędnych wskazówek

Powstanie escape room jest związane z rozwojem wirtualnych gier. W roku 1988 zjawiła się na rynku pierwsza gra która składała się tak naprawdę z pokazanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było wejście, a później wyjście z zamkniętego pomieszczenia. Gry wirtualne zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób narodziła się nowa era zespołowych gier , w których trzeba myśleć.
gra na przeglądarkę

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, przeważnie premierę mają gry średnie, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Właściwie, identycznie jest z recenzjami muzycznymi czy z filmami.
GTA 5

Interesujące gry, które zajmą użytkownika na dłużej

Gry motoryzacyjne dostarczają wielu ludziom przyjemnej, ekscytującej rozrywki na dłużące się ciemne wieczory. Sporo osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz z pewnością byłby zachwycony najnowszym GTA 5, szczególnie ponieważ w dwudziestym pierwszym wieku wybór doskonałych gier wyścigowych nie okazuje się często rzeczą prostą. W obecnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również codziennego pośpiechu choćby zakup gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Dobrze w trakcie nabycia różnych gier kierować się głównie opiniami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych fachowców lub przyjaciółek, obeznanych dobrze w temacie znanych różnorodnych gier.
dwa tygodnie na miłość

Dobre produkcje dla wieczornego odprężenia. Parę podpowiedzi

Jeżeli wraz z naszym partnerem lubimy skończyć ciężki tydzień oglądając fajny film, dobrze jest sięgnąć po coś z nowości filmowych lub żelaznej klasyki. W przypadku kiedy mamy różne gusta, jest ogromna szansa, iż wybierzemy produkcję, która przypadnie do gustu obojgu. Po wybraniu tytułu dobrze jest sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, chociaż nie musimy się nimi kierować.
gry online

W jakim miejscu obywatel Polski będący fanem gier może odnaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające propozycje?

Świat gier stał się potężny! Wiele lat temu istniały jedynie gry ruchowe, następnie planszowe, strategiczne – pokrótce takie, które wymagały wspólnej zabawy. Bardzo ważny był owy człowiek + element taki jak rakietka. Z czasem zaczęły pojawiać się pierwsze komputery, a wraz z nimi powoli ludzie zaczęli lubić zupełnie inny rodzaj gry. Gry komputerowej.

Gry dla dzieci

Jeszcze kilka lat temu dzieci po szkole ciskały plecaki w kąt i leciały na dwór. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To przecież poza nim działy się najfajniejsze historie. Można było zbudować domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się w piaskownicy. Dzieciaki dosłownie błagały opiekunów o dodatkową godzinę zabawy.
scena z need for speed

W jaki sposób za mniejsze pieniądze nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których całkowicie nie interesują, przynajmniej na dzień dzisiejszy, tańsze gry na wszelkie konsole, jednakże zwłaszcza mowa tutaj o Playstation, najzwyczajniej w świecie powinni darować sobie ten tekst. Jednak reszta praktycznie na pewno będzie niezmiernie usatysfakcjonowana z wartościowych rad, które za chwilę będą przedstawione.