Menu strony
Gra
gra na przeglądarkę

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, bardzo często pojawiają się gry przeciętne, nie zapadające w pamięć. Właściwie, podobnie jest z recenzjami muzycznymi czy z filmami.
GTA 5

Interesujące gry, które zajmą użytkownika na dłużej

Gry wyścigowe przynoszą wielu ludziom przyjemnej, ekscytującej rozrywki na długie zimowe wieczory. Sporo osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz z pewnością byłby zachwycony najnowszym GTA 5, zwłaszcza ponieważ w dwudziestym pierwszym wieku nabycie odpowiednich gier motoryzacyjnych nie jest często rzeczą łatwą. W światowej dobie ogromnego pośpiechu oraz nieustannego zabiegania nawet kupno gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Warto w czasie nabywania różnych gier kierować się głównie opiniami wyłącznie cenionych i sprawdzonych specjalistów bądź kumpli, obeznanych świetnie w temacie docenianych różnorodnych gier.
dwa tygodnie na miłość

Dobre produkcje dla wieczornego odprężenia. Parę podpowiedzi

Jeśli wraz z naszym partnerem lubimy zwieńczyć pracowity tydzień oglądając fajny film, warto zwrócić się po coś z nowych pozycji lub żelaznej klasyki. Nawet jeśli nasze gusta się różnią, jest spora szansa, iż wybierzemy film, który spodoba się obu stronom. Po wybraniu filmu najlepiej sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, choć nie trzeba się nimi sugerować.

Gry dla dzieci

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach rzucały torby pod biurko i biegły na dwór. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać siłą. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pograć w chowanego. Chłopaki godzinami grali w piłkę, a dziewczynki bawiły się w dom. Dzieciaki dosłownie żebrały u opiekunów o dodatkową godzinę na dworze.
scena z need for speed

W jaki sposób za mniejsze pieniądze nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których całkowicie nie interesują, przynajmniej na dzień dzisiejszy, tańsze gry na wszelkie konsole, jednakże zwłaszcza mowa tutaj o Playstation, najzwyczajniej w świecie powinni darować sobie ten tekst. Jednak reszta praktycznie na pewno będzie niezmiernie usatysfakcjonowana z wartościowych rad, które za chwilę będą przedstawione.
gry online

W jakim miejscu obywatel Polski będący fanem gier może odnaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające propozycje?

Świat gier jest ogromny! Kilkadziesiąt lat temu istniały jedynie gry ruchowe, następnie planszowe, strategiczne – pokrótce takie, które wymagały wspólnej zabawy. Bardzo ważny był owy człowiek + element taki jak guma. Po latach pojawiły się pierwsze sprzęty komputerowe, a wraz z nimi powolutku ludzie zaczęli pojmować zupełnie odmienny rodzaj gry. Gry komputerowej.