Menu strony
Rybki
akwarium, akwarystyka

Akwarystyka morska

Polacy trzymają w mieszkaniach różne zwierzęta. Zwykle zwierzęcym kompanem w Polsce jest pies, czasem kot. Zdarza się, że fani dziwnych żyjątek sprawiają sobie takie gatunki jak ptasznik lub wąż boa. A ci, którzy wolą fauna rybią, instalują sobie w mieszkaniach duże akwaria i mogą godzinami wpatrywać się w egzystujące w nich okazy. Wiele analiz naukowych wykazało, że spoglądanie na rybki może świetnie relaksować nawet najbardziej zestresowanych ludzi.
Akwarium

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Dziesiątki opiekunów zastanawia się, czy zgodzić się na nalegania pociechy o zwierzątko. Czy jest to dobry pomysł? Czy warto kupić dziecku zwierzaka? Jakie są dobre i złe strony takiej decyzji? No i które zwierzę będzie najlepszym wyborem?
akwarium-1

Akwarystyka, akwarium filtry

W Polsce sporo rodziców decyduje się na kupno dzieciom rybki. Kupują im wtedy również kulę i karmę i dają dziecku taki podarunek razem z obowiązkiem. A bardzo często dzieje się też tak, że w domach, np. w salonach, są ogromne akwaria, które są pełne małych rybek i wiele innych elementów, które kupuje się w sklepie z produktami akwarystycznymi.