Menu strony
Sierść
pasja fotografa

Jakie preparaty i akcesoria są potrzebne, aby właściwie zatroszczyć się o sierść naszego zwierzaka?

Zdrowego kota można z powodzeniem poznać nie tylko po słodkim mruczeniu, lecz również po zdrowej, ładnie wyglądającej i mieniącej się sierści. Należy zatem troszczyć się o nią tak, by prezentowała się jak najkorzystniej i była żywym dowodem dobrego stanu zdrowia naszego czworonoga – Mruczek z pewnością to doceni! Jakie preparaty i akcesoria stosować, by nadać sierści naszego zwierzaka elegancki wygląd?
pies

Odżywianie pupila jest niezwykle ważne

Starsi ludzie, z pewnością uczyliby nas, że pies może spożywać dokładnie to co człowiek, iż kiedyś zjadał to co pozostało z obiadu i nic mu nie było, a co się z tym wiąże, żył przez wiele długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, że prawidłowe karmienie naszego czworonoga jest niesamowicie ważne, bo to jak i co zjada, posiada ogromny wpływ na to, w jaki sposób funkcjonują jego stawy, jak funkcjonuje jego układ pokarmowy, ale również oraz jak przedstawia się jego sierść oraz zęby.
pies, psy, zoologia

Zakupy dla kota online

Cyberprzestrzeń przestała być miejscem wyłącznie dla człowieka. Od niedawna twój pies może posiadać swój ukochany sklep zoologiczny w sieci, dzięki któremu kupisz mu smakołyki oraz inne artykuły. Zobaczmy warte uwagi artykuły, które są oferowane w sieci.