Menu strony
Sierść
pies

Odżywianie pupila jest niezwykle ważne

Starsi ludzie, na pewno przekonywaliby nas, iż pies ma możliwość jeść idealnie to co my, iż kiedyś zjadał to co zostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, żył przez dużo długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, że właściwe odżywianie naszego czworonoga jest niesamowicie ważne, ponieważ to jak i co zjada, posiada ogromny wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak funkcjonuje jego układ pokarmowy, lecz także i jak prezentuje się jego sierść i zęby.
pies, psy, zoologia

Zakupy dla kota online

Internet nie jest już miejscem wyłącznie dla człowieka. Aktualnie twój pupil może mieć swój umiłowany sklep zoologiczny w internecie, dzięki któremu sprawisz mu ulubione przysmaki oraz inne artykuły. Popatrzmy na warte uwagi towary, które są sprzedawane w sklepach online.
pasja fotografa

Jakie preparaty i akcesoria są potrzebne, aby właściwie zatroszczyć się o sierść naszego zwierzaka?

Zadbanego kota można z łatwością poznać nie tylko po uroczym mruczeniu, lecz także po zdrowej, ślicznie prezentującej się i błyszczącej sierści. Musimy zatem dbać o nią tak, by wyglądała jak najlepiej i była prawdziwym odzwierciedleniem dobrego stanu zdrowia naszego futrzaka – Kicia niewątpliwie to doceni! Jakie preparaty i akcesoria stosować, by nadać sierści naszego futrzaka ładny wygląd?