Menu strony
Karma
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób porządnie troszczyć się o kota

Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Wielu ludzi nie może żyć bez futrzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie słucha rozkazów, jest zupełnie niezależny, czasami coś niszczy (szczególnie, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się lubić.
tibetan mastiff

Duża zawartość mięsa w firmowej karmie dla psów

Wybierając jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki oraz jakością karmy dla psów, ale także preferencjami pieska. Tanie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są dziś komponowane z najlepszych składników. Dodatkowo są w stanie uzupełniać całodobowe zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Niskie ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w doskonałe firmy na rynku.
pies

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa nader uwielbia swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli również posiadasz psa, bez wątpienia wiesz dokładnie, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o pieska nie jest obecnie niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów praktycznie wszystko.
gołąb pocztowy

Co warto dzisiaj wiedzieć na temat gołębi pocztowych?

Gołębie pocztowe są typem występującego teoretycznie w całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Pośród innych gołębi odróżnia się wspaniałą cechą: potrafi powrócić do gołębnika nawet z bardzo daleka. Ich hodowlą zajmuje się w naszych czasach ogromna ilość pasjonatów we wszystkich krajach świata.
pies

Sklep z akcesoriami dal zwierząt bez wychodzenia z domu

Każdy czworonożnego przyjaciela, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. nie w każdym przypadku było to spotkanie przyjemne ze względu na zapach czy ciasne lokale. Alternatywą dla tych punktów sprzedaży jest handel produktami dla zwierząt w internecie.
akcesoria - portret

W jaki sposób dbać o malutkiego kotka?

Gdy do domu przybywa kotek, cała familia jest zachwycona nieporadnością małego tygryska.


W jaki sposób dbać o malutkiego kotka?

Z każdą sekundą z nieporadnej kulki, reagującej na najmniejszy podmuch powietrza, przemienia się w złaknionego przygód łoWCę.
pies

Zwierzęta domowe czasami są wybredne

Kogoś ma szanse zadziwić fakt, iż karm i innych materiałów dla zwierząt jest aż tak wiele, nie mniej warto sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko każde zwierzę ma okazję potrzebować kolejnych składników odżywczych, ale również może dziać się tak, iż trafimy na wymagającego zwierzaka, który czegoś nie będzie chciał jeść.
1 2