Menu strony
Ogród
ogród

Posiadanie swojego ogrodu to ogromna przyjemność

Posiadanie własnego ogrodu to ogromna przyjemność. Należy jednakże pamiętać, że jednocześnie jest to nadzwyczaj duży obowiązek, ponieważ tylko stosownie pielęgnowany będzie stanowił znakomite miejsce do wypoczynku. Na szczęście współcześnie oferowany jest zróżnicowany zakres urządzeń, które mogą się okazać faktycznie pomocne w pracach ogrodowych. Przykładem są między innymi traktorki, dzięki jakim można błyskawicznie i co najważniejsze – wygodnie ściąć trawę, a jest to przecież jeden z najistotniejszych obowiązków w ogrodzie.
Rabata jednobarwna

Chcemy mieć piękne rośliny

Nawet jeżeli nasz ogród nie jest jakiś dużych rozmiarów, to kiedy jedynie się postaramy, to możemy być przekonani, że będziemy mieli w nim wspaniałe uprawy. Wystarczy się jedynie zaopatrzyć w przedmioty, które usprawnią nam pracę w ogrodzie, a już w krótkim czasie będziemy mieli szanse się cieszyć z wspaniałych efektów końcowych.
ogród

Sąsiedztwo właśnie naszego ogródka powinno być wyjątkowe!

Ogród z pewnością powinien ładnie się prezentować, ale również niesamowicie istotne jest jego otoczenie. A więc postarajmy się dbać o dosłownie wszystko co ma związek z tym wszystkim co jest wokół ogrodu. Świetnie, że chociaż często niezbyt potrafimy tak naprawdę sensownie rozeznać się, jeżeli w grę wchodzi właśnie otoczenie ogrodu, to jednakże tuż po zapoznaniu się z tym tekstem będziemy mieli możliwość znacząco powiększyć zakres informacji.
Rybki w oczku ogrodowym

Aranżacja ogrodu

Za oknem szaruga i chłód, jednak to nie powód, by nie rozmyślać o wiośnie. Ogród to coś, o co należy dbać przez cały rok. Jesienią jednak niewiele da się zrobić, najlepiej poświęcić ten okres na zaprojektowanie ciekawej aranżacji na słoneczne miesiące.
Ogród pełen cienia

Wiosna w ogrodzie

Po wyjątkowo długiej zimie nareszcie przyszła wiosna. A wraz z nią nastały słoneczne dni. Można więc bez przeszkód leniuchować w ogródku lub na balkonie. Zanim jednakże wyniesiemy kocyk na podwórze i rozłożymy się z ulubioną książką, warto doprowadzić nasz ogród do porządku. Po przedłużającej się zimie na pewno jest wiele rzeczy do zrobienia.
Odpoczynek w ogrodzie

Ogrodzenie pełne, czy ogrodzenia panelowe? Które wybrać? Jest to zależne od oczekiwań i tego w jakim celu chcemy zamontować płot.

Kłopoty z sąsiadami? A może pragniesz odrobinę intymności? Nikt z nas nie chce być podglądanym przez płot – to pewne. Pragniemy by nasz ogród i prywatna posesja uszczęśliwiał spokojem i relaksem. Potrzebujemy, być tam wolni i nie myśleć o tym, czy ktoś nas podgląda.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie twojego ogrodu

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również elementem dekoracyjnym?
Sauna parowa

Altanki ogrodowe oferują nam miłe chwile

Dobrym planem okazuje się być sauna ogrodowa. Dużo mówi się teraz o niesamowitych właściwościach sauny, które sprawiają, że my się odprężamy, a jednocześnie nasz organizm uzyskuje na zdrowiu. Dlatego nie może nas zaskakiwać, że znacznie więcej ludzi rozpoczyna się namyślać, czy nie będzie dla nich odpowiednim rozwiązaniem sauna ogrodowa. Będzie to mały, drewniany domek, w którym mieszczą się ławki i właściwie przyszykowany piecyk.
Ogród

Gromadzenie surowców z pewnością ułatwi pojemnik na piasek i sól, i zbiornik na wodę

Mnóstwo ludzi, jacy zamieszkują w domach każdego dnia zajmują rozliczne obowiązki i czynności domowe, które powiązane są z rozmaitymi reperacjami albo pracą w ogródku. Nie da się mimo to zaprzeczyć, że jest to dla nich ogromna przyjemność, która dostarcza zajęcie w wolnym czasie. Mnóstwo marketów budowlanych bądź ogrodniczych oferuje ciekawe akcesoria i inne pomysły, mające uprościć działalność przy domu. Prowadząc tego typu tryb funkcjonowania uwzględnia się pory roku i ogólnie wszelką ewentualną aurę, gdyż ma to oddziaływanie nie tylko na zieleniec i kwiaty zielone, lecz również na innego rodzaju miejsca przy domu.
Świeczki w kształcie lilii wodnych

Nowe wcielenie ogrodu czyli oczko wodne

Mieszkasz w domu z ogrodem, który jest Twoją pasją. Z chwilą nadejścia wiosny zaczynasz sadzić, przesadzać, planować, upiększać. Budki dla ptaków powieszone na gałęziach drzew są dowodem na to, iż chcesz być jeszcze bliżej przyrody. Lubisz budzić się słysząc trel ptaków, a kłaść się do łóżka przy żabiej muzyce.
1 2 3