Menu strony
Ogród
Sauna parowa

Altanki ogrodowe oferują nam miłe chwile

Świetnym pomysłem jest sauna ogrodowa. Sporo mówi się obecnie o wspaniałych właściwościach sauny, które powodują, że my się odprężamy, a jednocześnie nasz organizm zyskuje na zdrowiu. Dlatego nie może nas dziwić, że coraz więcej ludzi zaczyna się zastanawiać, czy nie będzie dla nich odpowiednim rozwiązaniem sauna ogrodowa. Okazuje się być to mały, drewniany budynek, w którym odnajdują się ławki i właściwie przyszykowany piecyk.
Ogród pełen cienia

Wiosna w ogrodzie

Po bardzo długiej zimie w końcu nastała wiosna. A razem z nią nastały ciepłe dni. Możemy zatem bez przeszkód wylegiwać się w ogrodzie lub na tarasie. Zanim jednakże wyniesiemy kocyk na dwór i rozłożymy się z ulubioną lekturą, powinniśmy doprowadzić nasz ogród do porządku. Po przedłużającej się zimie na pewno jest mnóstwo rzeczy do zrobienia.
ogród

Posiadanie swojego ogrodu to ogromna przyjemność

Posiadanie swojego ogrodu to ogromna przyjemność. Należy jednakże pamiętać, że jednocześnie jest to nadzwyczaj duży obowiązek, jako że wyłącznie stosownie pielęgnowany będzie stanowił wygodne miejsce do wypoczynku. Na szczęście aktualnie proponowany jest bogaty zakres urządzeń, jakie mogą się okazać faktycznie przydatne w pracach ogrodowych. Przykładem są chociażby traktorki, dzięki którym można bez kłopotu i co najważniejsze – wygodnie ściąć trawę, a jest to przecież jeden z podstawowych obowiązków w ogrodzie.
fototapety kwiaty

Rośliny w domu

Jeśli chcemy zmienić swoje mieszkanie warto pomyśleć nad roślinami w domu. Kwiaty sprawią, iż zrobi się ono cieplejsze. Jeśli nie przepadamy za zbyt dużą ilością kolorów, dobrym rozwiązaniem mogą być rośliny które nie kwitną. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, tym samym oczyszczając powietrze.
Plac zabaw

Place zabaw dla dzieci w przydomowym ogródku

Wszyscy wiedzą o tym, jak ważne jest przebywanie dzieci na świeżym powietrzu. W czasach komputeryzacji dzieci coraz więcej czasu spędzają w domu. Dobrym rozwiązaniem na zachęcenie dzieci do zabaw na dworze są place zabaw. Na zbudowanie placu wystarczy niewielki ogródek przy domu.
kret

Straty w ogrodzie wywołane przez gryzonie - jakim sposobem im zapobiegać?

Ogrodnictwo jest ciekawym zajęciem, jakie potrafi sprawić dużo radości, ale również pochłania dużo wysiłku i wytrwałości. Coraz więcej ludzi odnajduje w nim własną pasję i każdą wolną chwilę poświęca na dbanie o swój zielony ogród. Nie można ukryć, że kiedy to wszystkie kwiaty zaczynają pięknie rosnąć zaspokojenie z zrealizowanej pracy jest wielka. Z tego względu każde straty, czy to wywołane siłami przyrody czy gryzoniami są przykre. Dobrze jest wobec tego ciekawić się tym, jak można chronić kwiaty przykładowo przed porywistym wiatrem bądź mrozem, oraz jak funkcjonalnie pozbywać się gryzoni.
Ogród

Modne meble ogrodowe dopomogą urządzić nasz ogród

Przedstawiane nam są designerskie meble ogrodowe

Modne meble ogrodowe dopomogą urządzić nasz ogród

Wykańczając dom, pragniemy aby wszystko prezentowało się jak najpiękniej i świetnie było do siebie dopasowane. Tak samo musimy zatroszczyć się o własny ogród, by wypoczynek w nim był wręcz miłym doświadczeniem.
ogród

Jak przebudować nasz ogród?

Wiosna zbliża się szybkimi krokami i coraz tęskniej zerkamy w stronę naszego ogrodu. Ten przydomowy salon w sezonie od maja do października staje się strefa spotkań towarzyskich i odpoczynku dla rodziny. Jeśli mamy czas, lubimy ogrodnictwo, możemy podpatrzeć aranżacje roślinne w którymś z czasopism ogrodniczych.
Rabata jednobarwna

Chcemy mieć piękne rośliny

Nawet kiedy nasz ogród nie jest jakiś sporych wymiarów, to jeżeli jedynie się wysilimy, to możemy być przekonani, iż będziemy posiadali w nim wspaniałe uprawy. Wystarczy się wyłącznie zaopatrzyć w produkty, które usprawnią nam pracę w ogrodzie, a już w niedługim czasie będziemy mogli się radować z niesamowitych efektów całkowitych.
ogród

Sąsiedztwo właśnie naszego ogródka powinno być wyjątkowe!

Ogród na pewno musi pięknie się prezentować, lecz również wielce ważne jest akurat jego otoczenie. Zatem starajmy się dbać o dosłownie wszystko co ma jakiś związek ze wszystkim co wokoło ogrodu. Fajnie, że chociaż nierzadko niezbyt potrafimy tak naprawdę dobrze rozeznać się, jeśli w grę wchodzi właśnie otoczenie ogrodu, to jednakże tuż po zapoznaniu się z tym artykułem będziemy mieli okazję znacznie zwiększyć zakres informacji.
1 2 3