Menu strony
Ogród
Sauna parowa

Altanki ogrodowe oferują nam miłe chwile

Sauna ogrodowa może stać się fantastycznym projektem. Wiele mówi się obecnie o wspaniałych właściwościach sauny, które sprawiają, że my się odprężamy, a jednocześnie nasz organizm zyskuje na zdrowiu. Dlatego nie może nas dziwić, że znacznie więcej osób rozpoczyna się zastanawiać, czy nie okaże się dla nich dobrym pomysłem sauna ogrodowa. Okazuje się być to niewielki, drewniany domek, w którym mieszczą się ławki oraz dobrze przygotowany piecyk.
Ogród

Modne meble ogrodowe dopomogą urządzić nasz ogród

Mamy szansę kupić designerskie meble ogrodowe

Modne meble ogrodowe dopomogą urządzić nasz ogród

Urządzając dom, pragniemy by wszystko przedstawiało się jak najlepiej i świetnie było do siebie dobrane. Identycznie musimy zatroszczyć się o swój ogród, aby wypoczynek w nim był wręcz przyjemnym przeżyciem.
Rybki w oczku ogrodowym

Aranżacja ogrodu

Za oknem szaruga i chłód, lecz to nie powód, by nie planować wiośnie. Ogród to skrawek ziemi, o który musi się dbać pełny rok. Zimą mimo to niedużo można zrobić, warto przeznaczyć ten okres na wymyślenie wyjątkowej aranżacji na słoneczne miesiące.
Świeczki w kształcie lilii wodnych

Nowe wcielenie ogrodu czyli oczko wodne

Mieszkasz w domu z ogrodem, który jest Twoją pasją. Z chwilą nadejścia wiosny postanawiasz sadzić, przesadzać, planować, upiększać. Budki dla ptaków zamontowane na drzewach są dowodem na to, iż chcesz żyć jeszcze bliżej przyrody. Pragniesz budzić się słysząc trel ptaków, a kłaść się do łóżka przy żabiej muzyce.
Rabata jednobarwna

Chcemy mieć piękne rośliny

Nawet jeśli nasz ogródek nie jest jakiś dużych rozmiarów, to kiedy tylko się postaramy, to możemy być pewni, iż będziemy posiadali w nim wspaniałe uprawy. Wystarczy się jedynie zaopatrzyć w materiały, które ułatwią nam pracę w ogrodzie, a już w niedługim czasie będziemy mieli szanse się cieszyć z wspaniałych efektów końcowych.
Ogród pełen cienia

Wiosna w ogrodzie

Po okropnie długiej zimie w końcu przybyła wiosna. A wraz z nią przyszły słoneczne dni. Możemy zatem do oporu leniuchować w ogródku lub na tarasie. Zanim jednakże wyniesiemy kocyk na dwór i rozsiądziemy się z ulubioną książką, trzeba uporządkować nasz ogród. Po przedłużającej się zimie z pewnością jest mnóstwo rzeczy do zrobienia.
Ogród

Gromadzenie surowców z pewnością ułatwi pojemnik na piasek i sól, i zbiornik na wodę

Wielu ludzi, jacy żyją w domach codziennie trudzą rozliczne obowiązki i prace domowe, które związane są z przeróżnymi naprawami albo pracą w ogrodzie. Nie da się natomiast zaprzeczyć, iż jest to dla nich wielka radość, która zapewnia zajęcie w wolnym czasie. Mnóstwo marketów budowlanych czy ogrodniczych proponuje ciekawe przybory i innego rodzaju pomysły, mające ułatwić życie przy domu. Prowadząc tego typu tryb funkcjonowania uwzględnia się pory roku i ogólnie wszelką przypuszczalną aurę, bo ma to oddziaływanie nie jedynie na ogród i rośliny zielone, ale również na inne miejsca przy domu.
Ogrodowe oczko

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie twojego ogrodu

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na jednej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się niepraktyczne. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio nam służyły? Jak oszczędzać energię gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać także dekoracją?
fototapety kwiaty

Rośliny w domu

Chcąc ożywić swoje mieszkanie warto pomyśleć nad roślinami w domu. Kwiaty spowodują, że stanie się ono bardziej przytulne i przyjazne dla nas samych. Jak nie lubimy dużego natężenia kolorów, idealnym wyborem będą rośliny które nie kwitną. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, tym samym oczyszczając powietrze.
Piknik na świeżym powietrzu

Konieczne w każdym ogrodzie- wiesz co takiego? - pewnie że stylowe meble ogrodowe!

Kiedy właśnie przeprowadziłeś się do nowego domu, niewątpliwie powinieneś zastanowić się nad kupnem mebli ogrodowych do swojego ogródka. Niejednokrotnie zapominamy o zaaranżowaniu ogródka, skupiając się między innymi na aranżacji poszczególnych pomieszczeń, a tymczasem właściwe zagospodarowanie ogródka na pewno może sprawić, że będzie on dużą ozdobą Twojego domu.
1 2 3