Menu strony
Oczko wodne
Ogrodowe oczko

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
Świeczki w kształcie lilii wodnych

Nowe wcielenie ogrodu czyli oczko wodne

Jesteś właścicielem domu z ogrodem, który jest Twoją pasją. Z chwilą powitania wiosny postanawiasz sadzić, przesadzać, planować, działać by było jeszcze piękniej. Budki dla ptaków zawieszone na drzewach są dowodem na to, że chcesz żyć jeszcze bliżej natury. Pragniesz budzić się przy śpiewie ptaków, a kłaść się do łóżka przy żabiej muzyce.
Oczko

Projekty oczek wodnych

Oczko wodne, które planujemy zbudować w swym ogrodzie czy na działce musi być bardzo starannie zaprojektowane jak również przemyślane w każdym aspekcie. Oczko wodne musi mieć z góry ustalony wymiar oraz format. Na pewno wymiar jest jedną z ważniejszych kwestii. Przy jego ustalaniu na drugi plan muszą pójść estetyczne oczekiwania właściciela. Główną rolę powinny odgrywać tu aspekty techniczne.
pies

Sklep zoologiczny w internecie

Opieka nad zwierzakiem czyni z nas klienta sklep dla zwierząt. Wiadomo, że jakość karmy jest tam lepsza, smycze wytrzymalsze a obsługa bardzo profesjonalna. Dzięki temu możemy rozwiązać problemy pupili bez konieczności odwiedzania weterynarza. Gdy problem jest prosty rozwiązanie dostaniemy w sklepie zoologicznym.