Menu strony
Zwierzak
ziewający Tibetan mastiff

Mastif tybetański – czworonożny przyjaciel

Dla wielbicieli psów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puchatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten okazały czworonóg będzie strażnikiem domu, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
jeż

Co sprawia, iż pragniemy mieć własne zwierzęta ?

Niby zdarzają się takie osoby, które generalnie nie przepadają za bardzo za zwierzętami, ale na szczęście są w mniejszości. Można zatem powiedzieć, że w zasadzie ludzie kochają zwierzęta - no przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad fenomenem zwierząt.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by postarać się docenić piękno zwierząt. Naturalnie piękno to względne pojęcie, ale np. psy mogą się bardzo spodobać. To tak naprawdę niezwykłe, że możemy trzymać teraz tak sporą ilość zwierzaków! Zadbajmy w szczególności o to, aby w żadnym wypadku nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzaki są tylko dla dojrzałych.
żółw

Żarówka uvb okazuje się być potrzebna w terrarium

Co powinniśmy kupić naszemu czworonogowi?

Kiedy pragniemy mieć pewność, że nasz pupil jest z nami szczęśliwy oraz że gwarantujemy mu wszystko co konieczne do życia, to obowiązkowo musimy się jak najwięcej dowiadywać o jego naturalnym środowisku. Wtenczas będziemy wiedzieć, w jakie dodatki się zaopatrywać, tak żeby posiadać gwarancję, że będzie on posiadał wszystko co potrzebne, by odpowiednio się z nami czuł.
pasja fotografa

Jakie preparaty i akcesoria są potrzebne, aby właściwie zatroszczyć się o sierść naszego zwierzaka?

Zdrowego kota można bardzo łatwo rozpoznać nie tylko po słodkim mruczeniu, lecz również po zadbanej, ładnie wyglądającej i błyszczącej sierści. Należy zatem dbać o nią tak, by wyglądała jak najkorzystniej i była żywym odzwierciedleniem dobrego stanu zdrowia naszego czworonoga – Kotek z pewnością to doceni! Jakie środki i akcesoria wybrać, by nadać sierści naszego kota piękny wygląd?