Menu strony
Zwierzak
jeż

Co sprawia, iż pragniemy mieć własne zwierzęta ?

Niby są te osoby, które zasadniczo nie przepadają za bardzo za zwierzętami, lecz na szczęście nie ma ich wiele. Można w takim razie powiedzieć, że generalnie ludzie kochają zwierzęta - a przynajmniej te domowe. Zastanówmy się poważnie nad niezwykłym fenomenem zwierząt.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by postarać się doceniać piękno zwierząt. Naturalnie piękno to czysto względne pojęcie, lecz przykładowo psy mogą się mocno spodobać. To tak naprawdę fantastyczne, że możemy trzymać w dzisiejszych czasach tak sporą ilość zwierząt! Zadbajmy zwłaszcza o to by w żadnym wypadku nie spowodować, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzęta są wyłącznie dla dojrzałych osób.
ziewający Tibetan mastiff

Mastif tybetański – czworonożny przyjaciel

Dla wielbicieli psów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puchatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten okazały czworonóg będzie strażnikiem domu, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
żółw

Żarówka uvb okazuje się być potrzebna w terrarium

Co powinniśmy kupić naszemu czworonogowi?

Kiedy pragniemy mieć pewność, że nasz pupil jest z nami szczęśliwy oraz że gwarantujemy mu wszystko co konieczne do życia, to obowiązkowo musimy się jak najwięcej dowiadywać o jego naturalnym środowisku. Wtenczas będziemy wiedzieć, w jakie dodatki się zaopatrywać, tak żeby posiadać gwarancję, że będzie on posiadał wszystko co potrzebne, by odpowiednio się z nami czuł.
pasja fotografa

Jakie preparaty i akcesoria są potrzebne, aby właściwie zatroszczyć się o sierść naszego zwierzaka?

Zdrowego kota można bardzo łatwo rozpoznać nie tylko po słodkim mruczeniu, lecz również po zadbanej, ładnie wyglądającej i błyszczącej sierści. Należy zatem dbać o nią tak, by wyglądała jak najkorzystniej i była żywym odzwierciedleniem dobrego stanu zdrowia naszego czworonoga – Kotek z pewnością to doceni! Jakie środki i akcesoria wybrać, by nadać sierści naszego kota piękny wygląd?