Menu strony
Pies
Karmy dla psów ZiwiPeak

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najważniejsze w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by długo cieszył się wspaniałym zdrowiem.
kot na podłodze

Posiadanie zwierząt domowych - jakie akcesoria powinniśmy mieć w domu

Zaskakująco wiele rodzin posiada jakiekolwiek zwierzątko w swoim gospodarstwie domowym. Najczęściej jest to rzecz jasna czworonożny przyjaciel człowieka, czyli pies albo dający mnóstwo radości kot. Niewątpliwie, musimy pamiętać o tym, że posiadanie zwierzęcia w domu wymaga wielu poświęceń. Należy co więcej zauważyć fakt, że wiąże się to ze stosunkowo sporymi kosztami, zależnie oczywiście od tego, jakiego zwierzaka posiadamy. Okazuje się, że pokarm i zróżnicowane akcesoria związane ze zwierzątkami domowymi kosztują|Coraz więcej gospodarstw domowych posiada w domu zwierzaka.
pies

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa mocno kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Kiedy również posiadasz psa, na pewno wiesz doskonale, że musisz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzę nie jest teraz niczym dziwnym – wielu właścicieli psów poświęciłoby dla swoich ulubieńców właściwie wszystko.
tableau - Auto

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków to bardzo piękne miasto, które to żyje aktywnie zarówno dniem, jak i nocą. Nie dziwi więc fakt, że wiele sklepów, czy instytucji, działa tam przez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi przez 24h.
Tibetan mastiff

Żywienie psa i mruczka

Wychowywanie zwierzaka to w zasadzie spory zbiór obowiązków i miłych chwil. Wierny pies daje dużo szczęścia nawet w pechowe dni. To znakomity towarzysz do dalekich spacerów i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej tajemniczej natury, także może się całkiem nieźle oswoić z człowiekiem. Zasypianie z delikatnym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko oznajmia nam, iż musi posiadać w domu zwierzątko. To bardzo istotna rzecz i powinniśmy się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie możemy od razu się zgadzać. Nie mówmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko po to, by zaprzestało nas tym pytaniem zamęczać. Oszukiwanie dziecka może przynieść jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzaku, przekalkulujmy wszystko na spokojnie.
Koty

Wszystko co powinnaś wiedzieć o tresurze kotów

Kiedy myślimy o tym, żeby mieć w domu jakieś zwierzę najczęściej stawiamy na psa albo kota. Gdy wybieramy kotka to mamy świadomość, że będzie go ciężko wytresować. Zresztą sporo osób nawet nie myśli o tresowaniu kota, bo z tresowaniem raczej kojarzony jest pies.
tibetan mastiff

Czy warto mieć we własnym mieszkaniu psa?

Niegdyś psy generalnie służyły swoim panom jako doskonała ochrona przed chociażby drapieżnikami. Szczególnie na wsi nierzadko psy były niemalże nieodłączną częścią życia. Obecnie ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, przykładowo są doskonałe jeżeli w rachubę wchodzi branża ochroniarska. Oczywiście akurat w tym wszystkim nie ma nic nagannego, przecież jeśli psy są dobrze traktowane, to z całą pewnością nie jest im źle. Jednakże takie zwierzaki jak na przykład tibetan mastiff breeders, są "rozchwytywane" akurat nie z takich przyczyn.
pies

Zwierzęta domowe czasami są wybredne

Kogoś może zadziwić fakt, że karm i innych przedmiotów dla pupili jest aż tak dużo, nie mniej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko każde zwierzę ma szanse potrzebować innych składników odżywczych, ale też ma okazję dziać się tak, że trafimy na wymagającego osobnika, który czegoś nie będzie chciał jeść.
karma dla psa brit

Jak odpowiednio dbać o psa

Każdy miłośnik i posiadacz pieska wie, że trzeba o niego odpowiednio zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o regularne szczepienia i dbałość o jego czystość, lecz również o właściwe odżywianie.


Jak odpowiednio dbać o psa

Wyłonienie właściwej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie łatwe jak może się wydawać.
1 2