Menu strony
Pies
pies

Zwierzęta domowe czasami są wybredne

Kogoś może dziwić fakt, że karm oraz innych materiałów dla czworonogów istnieje aż tak wiele, nie mniej należy sobie wydawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę może wymagać innych minerałów odżywczych, ale również może być tak, że natrafimy na wybrednego pupila, który czegoś nie będzie chciał zjeść.
karma dla psa brit

Jak odpowiednio dbać o psa

Każdy miłośnik i posiadacz pieska wie, że należy o niego prawidłowo zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o normalne szczepienia i dbałość o jego czystość, ale także o dobre odżywianie.


Jak odpowiednio dbać o psa

Wybranie odpowiedniej zbilansowanej karmy dla naszego pupila nie jest takie proste jak może się wydawać.
kot na podłodze

Posiadanie zwierząt domowych - jakie akcesoria powinniśmy mieć w domu

Zaskakująco spora część rodzin posiada zwierzątko w swoim gospodarstwie domowym. Najczęściej jest to oczywiście czworonożny przyjaciel człowieka, czyli pies albo dający mnóstwo radości kot. Niewątpliwie, trzeba pamiętać o tym, że posiadanie zwierzęcia w domu wymaga sporej ilości poświęceń. Należy też zauważyć fakt, że wiąże się to ze stosunkowo sporymi kosztami, zależnie oczywiście od tego, jakie konkretnie zwierzę posiadamy. Okazuje się, że pokarm i zróżnicowane akcesoria związane ze zwierzętami domowymi kosztują|Coraz więcej gospodarstw domowych posiada w domu jakieś zwierzę.
Koty

Wszystko co powinnaś wiedzieć o tresurze kotów

Kiedy myślimy o tym, żeby mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka najczęściej wybieramy psa lub kota. Gdy wybieramy kotka to jesteśmy świadomi tego, że będzie go ciężko wytresować. Zresztą większość osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak prawdziwie jest w karmach przeznaczonych dla zwierząt?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest niezmiernie ważne. Dopasowanie właściwej diety należy koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on ocenić ”parametry” twojego przyjaciel – głównie liczbę lat, płeć, fakt sterylizacji oraz stan zdrowia. To jasne, że czworonogi starsze powinny być karmione czym innym, niż szczeniaki, a sterylizowany kot w inny sposób, niż ten bez operacji.
obroża

Która rasa najlepsza do chronienia domu?

Decyzja o wyborze psa, który będzie pełnił rolę czworonożnego stróża w domostwa to wyzwanie dla domowników. Najważniejsza rada: rasa nie odgrywa tak znacznej roli, jak to, jak jego wychowanie.
pies

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Prawie każdy właściciel psa nader lubi swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli też posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt praktycznie wszystko.
tibetan mastiff

Czy warto mieć we własnym mieszkaniu psa?

Niegdyś psy generalnie służyły własnym panom jako świetna ochrona przed choćby drapieżnikami. Zwłaszcza na wsi bardzo często psy były niemal nieodłączną częścią krajobrazu. Dzisiaj nadal psy są w wielu przypadkach wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, na przykład są doskonałe jeśli w grę wchodzi branża ochroniarska. Oczywiście w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, w końcu jeżeli psy są dobrze traktowane, to z całą pewnością nie jest im źle. Jednak takie psy jak np. tibetan mastiff breeders, są lubiane akurat nie z takich powodów.
weterynarz

Jak wybrać weterynarza dla swojego zwierzaka?

Jeżeli ostatnio kupiłeś domowego zwierzaka oraz zastanawiasz się nad pierwszą wizytą u weterynarza, to namyśl się czym należy się sugerować przy wybieraniu odpowiedniego doktora weterynarii.


Jak wybrać weterynarza dla swojego zwierzaka?

Podobnie jak troszczysz się o siebie i swoją rodzinę oraz nie idziesz do obcych lekarzy, tak powinieneś zadbać o odpowiedni wybór lekarza weterynarii dla swojego pupila.
tableau - Auto

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak dobrze wiemy, Kraków jest to bardzo piękne miasto, które żyje tak samo dniem, jak również nocą. Nie dziwi więc fakt, iż sporo sklepów, czy instytucji, działa tam poprzez całą dobę, będąc otwartymi przez dwadzieścia cztery godziny.
1 2