Menu strony
Pies
tableau - Auto

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak dobrze wiemy, Kraków jest to bardzo piękne miasto, które żyje tak samo dniem, jak również nocą. Nie dziwi więc fakt, iż sporo sklepów, czy instytucji, działa tam poprzez całą dobę, będąc otwartymi przez dwadzieścia cztery godziny.
pies

Zwierzęta domowe czasami są wybredne

Kogoś może zadziwić fakt, iż karm i kolejnych produktów dla pupili istnieje aż tak wiele, nie mniej warto sobie zdawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę może potrzebować kolejnych składników odżywczych, ale także ma szanse być tak, że trafimy na wymagającego osobnika, który czegoś nie będzie pragnął zjeść.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak prawdziwie jest w karmach przeznaczonych dla zwierząt?

Karmienie twojego kota lub psa jest niesamowicie ważne. Wybór właściwej diety musisz koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę charakterystykę twojego przyjaciel – przeważnie liczbę lat, płeć, kastrację oraz przebyte choroby. To bezdyskusyjne, że czworonogi dorosłe muszą być inaczej odżywiane, niż młode, a sterylizowany pies inaczej, niż ten bez zabiegu.
pies

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Niemal każdy właściciel psa bardzo kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli również posiadasz psa, na pewno wiesz dobrze, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków praktycznie wszystko.
Koty

Wszystko co powinnaś wiedzieć o tresurze kotów

Kiedy myślimy o tym, żeby wziąć do mieszkania jakiegoś zwierzaka najczęściej kupujemy psa albo kota. Kiedy wybieramy kotka to jesteśmy świadomi tego, że będzie go trudno wytresować. Zresztą większość osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.
tibetan mastiff

Czy warto mieć we własnym mieszkaniu psa?

Niegdyś psy ogólnie służyły własnym panom jako świetna ochrona przed choćby drapieżnikami. W szczególności na wsi nierzadko psy były niemalże nieodłączną częścią krajobrazu. Aktualnie ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, np. są doskonałe jeżeli w rachubę wchodzi ochrona. Naturalnie w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, w końcu jeżeli psy są odpowiednio traktowane, to bez cienia wątpliwości nie jest im źle. Jednak takie psiaki jak np. tibetan mastiff breeders, są bardzo lubiane akurat nie z takowych powodów.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najważniejsze w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by długo cieszył się wspaniałym zdrowiem.
kot na podłodze

Posiadanie zwierząt domowych - jakie akcesoria powinniśmy mieć w domu

Zaskakująco wiele rodzin posiada jakiekolwiek zwierzątko w swoim gospodarstwie domowym. Najczęściej jest to rzecz jasna czworonożny przyjaciel człowieka, czyli pies albo dający mnóstwo radości kot. Niewątpliwie, musimy pamiętać o tym, że posiadanie zwierzęcia w domu wymaga wielu poświęceń. Należy co więcej zauważyć fakt, że wiąże się to ze stosunkowo sporymi kosztami, zależnie oczywiście od tego, jakiego zwierzaka posiadamy. Okazuje się, że pokarm i zróżnicowane akcesoria związane ze zwierzątkami domowymi kosztują|Coraz więcej gospodarstw domowych posiada w domu zwierzaka.
Tibetan mastiff

Żywienie psa i mruczka

Wychowywanie zwierzaka to w zasadzie spory zbiór obowiązków i miłych chwil. Wierny pies daje dużo szczęścia nawet w pechowe dni. To znakomity towarzysz do dalekich spacerów i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej tajemniczej natury, także może się całkiem nieźle oswoić z człowiekiem. Zasypianie z delikatnym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko oznajmia nam, iż musi posiadać w domu zwierzątko. To bardzo istotna rzecz i powinniśmy się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie możemy od razu się zgadzać. Nie mówmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko po to, by zaprzestało nas tym pytaniem zamęczać. Oszukiwanie dziecka może przynieść jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzaku, przekalkulujmy wszystko na spokojnie.
1 2