Menu strony
Nawozy
Ogród jesienią

Każdy ogrodnik pragnie by jego ogród prezentował się zdrowo cały rok

Każdy debiutujący ogrodnik, lub ten z długoletnią praktyką, pragnie by jego ogród prezentował się okazale cały rok. Cały czas zastanawia się, jak stworzyć ogród który będzie zachwycał nas feerią barw od wiosny do jesieni, jak walczyć ze szkodnikami, czy też jak zaprojektować zniewalające swym widokiem kwietne rabaty.
Zwłaszcza, że wiosna coraz śmielej zagląda do naszych domów i ogrodów. Mimo, że jest najbardziej wymagającą z pozostałych pór roku – potrafi dać ogrodnikom wiele powodów do dumy. Jesteśmy świadkami tego, jak z każdym rokiem obraz naszej działki się zmienia, budząc przy tym nasz zachwyt i podziw.
Zadbajmy o rabaty

Każdy hodujący rośliny wie, iż to niezwykle ważne

Może się zdawać, iż do uprawy roślin potrzeba na pewno niedużo, bo troszeczkę dobrej gleby, wody oraz słońca. Jednak prawda jest taka, iż do uprawy roślin wymagamy czegoś więcej, szczególnie jeżeli chcemy, by było ich jak najwięcej oraz żeby jednocześnie rosły odpowiednio szybko. Mimo wszystko powinniśmy też wydawać sobie sprawę z tego, że nie każdy nawóz jest tak samo właściwy, iż nie zawsze mamy szansę używać tych samych środków na ochronę roślin, ponieważ każde z nich potrzebują odpowiedniej ochrony.
Nawozy sztuczne i naturalne