Menu strony
Psy
pies

Polecane karmy psie

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami tylko wytrawnych i sprawdzonych fachowców.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać swojemu kotu, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich obejść zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i trwa to do dzisiaj. Przede wszystkim, niektóre zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne gatunki, szczególnie wilki, dają się oswoić, a gdy już się to uda, one odwdzięczają się między innymi oddaniem i wiernością, lecz także czujnością, czy też, przy właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.
pies

Zdrowie czworonoga

Wielu właścicieli ceniących własne psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Tego typu traktowanie zwierząt jest bardzo zalecane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W dzisiejszych czasach warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się niezwykle intensywnie o ich prawidłowy rozwój.
Tibetan mastiff

Żywienie psa i mruczka

Trzymanie w domu czworonoga to w zasadzie duży zbiór problemów i miłych chwil. Wierny pies daje dużo szczęścia nawet w pechowe dni. To znakomity towarzysz do dalekich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również może się całkiem nieźle zaprzyjaźnić z ludźmi. Spanie z puszystym, mruczącym kotkiem to spora przyjemność.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie naszych kotów

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele czworonogów powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz zbilansowana dieta w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby sierść podopiecznego była piękna i lśniąca powinniśmy odpowiednio o nią dbać a także dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Pod żadnym pozorem nie używajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć specjalistyczny odpowiedni szampon dla psów.
Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż nadal utrzymanie zwierzaka - psa albo kota, generalnie nie jest wielkim kosztem, to jednakże szczególnie ostatnimi czasy można zauważyć, że ludzie uskarżają się, iż obecnie nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest łatwe. Cóż, jeżeli mamy znaczne spowolnienie w gospodarce, nie powinniśmy sądzić, że wyłącznie żywi ludzie będą za to płacić. Naturalnie w żadnym razie nie można pozbywać się swojego zwierzaka, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu odnaleźć takie miejsce, gdzie smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.

Internetowy przyjaciel twojego zwierzaka

Współczesne technologie sprawiają, że wiele czynności staje się komfortowe i łatwe. Wiele rzeczy można kupić, nie wyściubiając nosa za próg czterech kątów. W Internecie pracują już sklepy w zasadzie z każdej znanej gałęzi. Spotkasz tu więc sklep z obrazami, hurtownię dywanów, ofertę renomowanego fabrykanta smakowitych win z południowej Francji itd.. I nie jedynie ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dostawą do domu, lecz także twój zwierzęcy podopieczny. Teraz nawet psy mają swój sklep zoologiczny w internecie!

dobre karmy dla psów

Wybór dobrej karmy dla ukochanych psów nie jest zwyczajowo sprawą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się opiniami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
Kot, zwierzęta domoiwe

Zamów coś super swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter bierze się przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam również żywe osobniki.

Najlepsze karmy dla psów

Nie da się ukryć, że karma dla psa to jedna z trudniejszych kwestii. Są różne szkoły, część gotuje, ale odpowiednie posiłki dla szczeniaka rzeczywiście nie tak łatwo przyrządzić.
1 2