Pastuch elektryczny przeznaczony dla pieska - a więc, w jaki sposób "uzbroić" nowo zakupiony dom przed "atakami" naszego własnego psa

Zakupiłeś dopiero co wielki domek z ogromną działeczką? Już od jakiegoś okresu sadzisz wewnątrz własnym ogrodzie kwiaty, drzewka oraz krzaczki, z których wiesz, że wyrosną pyszne owocki? To wspaniale! Jednakże powiedz szczerze - czy czegoś wewnątrz tego obrazku nie zabrakło? Pewnie w tej chwili rozmyślasz nad tym, czego Tobie brakuje, ale my już to wiemy - brakuje w tym miejscu wiernego i przepięknego psa, który to, kiedy usiądziesz w ogrodowym foteliku, radując się ze słońca, będzie przesiadywał, lub kimał u twego boczku.
pupil


Co jednakże uczynić, kiedy właśnie zakupiony albo adoptowany ze schroniska pies nie będzie od razu takim aniołkiem, jak naszym osobom się marzy?


Więc stało się - kupiłeś lub zaadoptowałeś pieska. Wspomniany pies uwielbia siedzieć wewnątrz twoim ogrodzie, ganiać po nim i za każdym razem kiedy Cię ujrzy podbiegnie, by się przywitać.

Nie czekaj, tylko jeżeli masz chęć poznać ten temat, obejrzyj więcej tutaj (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-psy/60) a zapewne uzyskasz ważne wiadomości na ten wątek.

To piękny obrazek, jednakże wiele person, adoptując szczeniaka, albo psa, który to nie był od początku układany, nie ma pojęcia, iż to tylko cząstka obrazku, którego kontynuacje stanowi rozkopana rabata, dziury w ziemi, podkopy pod płotkiem i tak dalej. Co zrobić, aby piesek nie "atakował" nam owych lokalizacji, albo jeszcze bardziej źle aby nie wybiegł na ulicę, gdyby ktoś niechcący nie zamknął furtki.
I tu, w tym miejscu wkracza do akcji pastuch elektryczny dla psa, który to bywa jednym z najbardziej skutecznych, choć i jednym z wzbudzających największa kontrowersję metodą uczenia pieska, gdzie mu Wolno, a w jakie to Nie wolno się przejść. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób takie coś działa, w sieci znajdziesz pełno filmików, które to przybliżą Tobie jego działanie.
2023-01-14