Menu strony

Odpowiednie karmienie naszego pupila

Jakiś czas temu psiaki żywiono tym, co akurat znajdowało się na domowym stole. Czasami do miski pieska wpadała szynka, od czasu do czasu urywek parówki. Na szczęście dla formy psiaków te dni to przeszłość, ponieważ teraz w sklepach jest kilkadziesiąt różnych zdrowych produktów spożywczych dla nich.
O ile jesteś nowym właścicielem psa (zobacz ofertę na hunter materac dla psa) i pragniesz przejrzeć asortyment produktów, trzeba wejść na internetowy sklep zoologiczny. Na takiej stronie obejrzysz dokładnie sprzedawane smakołyki dla czworonoga, poznasz przydatne porady na temat karmienia oraz nawet zamówisz karmę i dowiozą ci ją do mieszkania. I to wszystko możesz uczynić nie wychodząc poza próg lokum! Wystarczy tylko posiadać funkcje uregulowania rachunku przez elektroniczne płatności.

Sucha karma dla psa dostępna w cyfrowych sklepach zoologicznych:

W wolnej chwili

Hodowla kociaków w mieszkaniu

kot
Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest to, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Z tego powodu chętnie przygarniane są przez osoby, które mają mniej czasu ze względu na pracę i inne obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.


Pies mastif tybetański
animonda karmy suche dla psów udostępnia bogatą ofertę dla psów. Wszystkie preparaty są pełne wartościowych składników odżywczych. W ofercie marki możesz znaleźć suche karmy dla piesków w różnym wieku. Znajdują się tu więc karmy dla małych i statecznych, starszych czworonogów, które już mało się ruszają i mogą częściej zapadać na różne psie przypadłości. Ciekawym produktem jest GRANCARNO MIX & FERTIG. Czasem psy są denerwująco wybredne, a ten preparat zwalczy ten kłopot. Należy do jej środka dorzucić ulubione mięsko psa psiaka i tak zapewnisz mu fantastyczną mieszankę smakołyku oraz niezbędnych elementów.

Innym wartym uwagi producentem jest karmy dla psów Ziwipeak. Preparaty tej firmy są w wielu dobrych sieciowych sklepach zoologicznych. Karmy dla psów Ziwipeak są słynne z tego, że smakują większości pieskich smakoszy. To nie dziwota, ponieważ niektóre produkty mają w składzie m. in dziczyznę, którą czworonogi kochają. Obok suchych produktów, marka Ziwipeak posiada także smakołyki wilgotne w puszkach.
2019-12-18