Menu strony

Karta przetrwania niezbędnym gadżetem podczas wyprawy.

Wszyscy lubimy doświadczyć chwili relaksu poza miastem.Nieważne czy udajemy się na krótką wycieczkę do parku, wybieramy większą wycieczkę nad jezioro lub wielce oczekiwane wakacje, zwykle wyjazd rozpoczynają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop planujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Co zrobić, aby ustrzec się przed bezradnością wynikającą z braku narzędzi koniecznych do rozwiązania nagłego problemu? Istnieje mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości potrafią uratować sporą część nagłych sytuacji które wymagają specjalistycznych narzędzi. Niestety z reguły są niezwykle kosztowne, a poza tym zajmują dużo przestrzeni.

W wolnej chwili

Buty, które z pewnością będą zwracać uwagę pośród wielbicieli różnych dyscyplin sportowych

buty sportowe na stopach
W tym sezonie trendy będą buty, które bez wątpienia będą zwracać uwagę pośród wielbicieli różnych dyscyplin sportowych. Będzie to albowiem obuwie komfortowe, które będzie kojarzyć się z dowolnością wyboru. Mało tego, pomimo że wcześniej buty sportowe kojarzyły się przede wszystkim z tym, iż robili użytek z nich ludzie uprawiający sport i nie dało się w nich chodzić codziennie, tak aktualnie są to faktycznie ciekawe modele pod kątem designu.


Nie jest to kłopotliwe w momencie przemieszczania się pakownym autem, jednak w sytuacji, kiedy wybieramy pieszą przygodę bez większych bagaży,lub zdecydowaliśmy się na przejażdżkę rowerem, niemamy miejsca na dodatkowe urządzenia i marnowanie miejsca potrzebnego na rzeczy pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nieplanowanymi sytuacjami bez potrzeby niesienia na plecach wielkiej ilościróżnych narzędzi?
Wartościowym przedmiotem będzie karta przetrwania ( Stalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm przez swoje niewielkie rozmiary pomieści się we wszystkich portfelach. Skromny stalowy gadżet pomoże w wielu nagłych sytuacjach, na którenie jesteśmy gotowi.

Warto trzymać ją zawsze przy sobie, gdyż zastępuje aż 10 narzędzi. Karta przezycia może być użyta między innymi jako linijka, klucz do śrub lub klucz do mniejszych śrub. Dodatkowo została wyposażona w otwór do dołączenia smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu możesz mieć ją zawsze przy sobie.

masz pytania? napisz
2019-03-07