Menu strony

Ćwiczenia na biceps pewnikiem rewelacyjnego wyglądu w letnich koszulkach

Marzy Ci się doskonały wygląd w koszulkach na lato? Chciałbyś bez obawy ściągnąć bluzkę na plaży oraz zachwycić swoją wybrankę rewelacyjną figurą? Już teraz zacznij wykonywać ćwiczenia na biceps, a będziesz korzystnie zaskoczony rezultatami, jakie uzyskasz.

Mięśnie
Biceps to mięsień dwugłowy ramienia, jaki jest najbardziej wyczuwalny w czasie zginania ręki w łokciu. Każdy facet zabiegający o swój wygląd pragnie mieć spore bicepsy, uwydatniające się nawet bez ich napinania. Nie da się ukryć, iż takie mięśnie są niezrównanie efektowne, zwłaszcza gdy reszta sylwetki również nie pozostawia nic do życzenia. Jak wyćwiczyć mięśnie dwugłowe?

W wolnej chwili

Twój pies dużo dla Ciebie znaczy

broń palna
Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Bardzo lubi biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale obawiasz się, że znowu pogna za zającem.


Najważniejsze to pamiętać o kilku regułach, dzięki którym sprawnie pozyskamy pożądane efekty. Po pierwsze nie prostujemy rąk do pełnego zakresu, co jest powszechnym błędem osób rozpoczynających takie treningi. Po drugie należy wolno wykonywać fazę opuszczania ciężaru.

Faza podnoszenia zaś powinna być szybsza i trzeba bezustannie pamiętać o bezbłędności wykonywania konkretnych ruchów. Trzeba też odpowiednio dobrać ciężar, by nie okazało się, że po pierwszym treningu (atlas kettler) przemęczyliśmy mięśnie i teraz potrzeba nam kilku dni odpoczynku.

Jednym ze szczególnie popularnych ćwiczeń na bicepsy, jakie możesz robić w domu, jest unoszenie ramion ze sztangielkami. Niestety nie przez każdego ćwiczenie to przeprowadzane jest poprawnie, toteż za pierwszym razem najlepiej jest iść na siłownię, aby trener dokładnie pokazał nam, jak robić ruchy. Nade wszystko nie można kiwać się w trakcie ćwiczeń, nie uginać tułowia oraz trzeba trzymać głowę prosto.
Bardzo ważne jest także pamiętanie o konieczności utrzymania nieruchomych barków, łokci zaś obok ciała. Idąc na spotkanie z trenerem można poprosić o kompletny zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybko zrobisz mięśnie oraz nie narazisz się na groźbę kontuzji.

Ćwiczenia najkorzystniej jest wykonywać w seriach. Jeśli wobec tego jak większość mężczyzn chciałbyś mieć umięśnione, rewelacyjnie prezentujące się ramiona, ćwiczenia na biceps znakomicie Ci w tym pomogą. Wystarczy odrobinę systematyczności i stosowne ćwiczenia, a będziesz zadowolony ze swojego odbicia w lustrze oraz z chęcią poszczycisz się bicepsami przed kumplami.
2021-07-27