Menu strony

Miłość do muzyki może się różnie objawiać. Niektórzy demonstrują ją strojem, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Melomani żyją wśród nas. Dla wielu ludzi muzyka jest największą pasją, sposobem na życie i źródłem prawdziwej radości. Młodsi entuzjaści muzyki najczęściej podkreślają swoje uwielbienie dla konkretnych gatunków poprzez ciuchy i noszenie charakterystycznych gadżetów.
Auto


witryna sklepowa


Na pewno każdy z nas widział kiedyś miłośników metalu, rocka czy punka odzianych w typowe dla nich rzeczy: obszerne czarne podkoszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsy, flanelowe koszule i nabite ćwiekami kurtki. W młodości często widywaliśmy na koszulkach przyjaciół napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - Przedmiotem, który również należał do standardowego wyposażenia amatorów ostrego grania był tzw. plecak kostka. Ten zielonkawy, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie musiał ozdobić go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której image fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buciory, doskonale sprawdzające się w czasie koncertów. Chociaż znakomita większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji przetrwało bez szwanku.

Zainteresował Cię nasz tekst? Więc czytaj to Barwniki w żelu, co chcesz na nowej witrynie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wielu z nich może sobie teraz pozwolić na zakup lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi prawdziwą furorę wśród melomanów jest Numark XDX 400.
Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki przechowywanej na płytach CD, nośnikach USB. Numark XDX 400 jest wyposażony w system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - koniecznie muszę kupić numark ndx 400.
2022-02-05