Menu strony

Nawierzchnia przepuszczalna i żwirowa - a więc, grunty ekologiczne i troszkę mniej

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju budulcem "owinąć" teren domku? A być może chcesz wykończyć ogródek jakiegoś typu ładnym kruszywem, jednak myślisz, że żwirek się nie będzie nadawał? Jeśli tak, to odczytaj ten felieton!


Nawierzchnia przepuszczalna - to w szczególności nawierzchnia z minerałów - szukaj tutaj interchemol.com.plszukaj tutaj Nawierzchnia tego typu, to nowo powstały Ekologiczny sposób aby utwardziły się podłoża, w którym używa się tworzyw skalnych, żwirów i drobniutkich frakcji piaszczystych. Jest to ekologiczna alternatywa dla asfaltu czy betonu. tego typu grunt bywa stabilne a także elastyczne, a przy tym nietoksyczne a także trwałe. Doskonale się przydaje do podjazdów, boisk, placyków zabaw oraz tak dalej. Istnieją trzy opcje kolorystyczne, a mianowicie: żółty, szary i czerwony. Innym rodzajem nawierzchni przepuszczalnej to elastyczne krateczki, które służą między innymi do ustabilizowania nawierzchni ze żwiru albo z grysu. Łapiąc tego typu tematykę, nie sposób nie napomknąć o...


landszaft - mieszkanie


W wolnej chwili

Jaki jest właściwy termin na rozdzielenie źrebaka i klaczy?

Żwirek dla kota
Jednym z problemów przy wychowywaniu źrebaka jest sposób odłączenia go od matki. Z punktu widzenia hodowcy rozdzielenie takie nierzadko ma charakter ekonomiczny i organizacyjny.


Na wolności źrebaki swym matkom towarzyszą stosunkowo długo.


Nawierzchnia żwirowa - to rodzaj podłoża, który przez niejednego wydaje się być słabiutkim budulcem, lecz wcale tak nie jest - wejdź na interchemol.com.plwejdź na Dobrze skonstruowany żwirek nadaje się doskonale do tworzenia twardego gruntu - zwłaszcza na obszarze ogrodu. Do tworzenia tego typu żwirku używa się kruszyw o ostrych, nieregularnych krawędziach - bywa to stworzone faktem, że taki materiał w lepszy sposób "klinuje".


Należy nie zapomnieć, iż nie ma możliwości stosować do tych rzeczy żwirku rzecznego, ponieważ ta rzecz posiada zaokrąglony kształt (jest to spowodowane poprzez "ocierającą" się o nie wodę), przez co nawierzchnia bywa malutko stabilna, co powoduje, iż kiepsko się po tej rzeczy spaceruje.
2018-07-11