Menu strony

Jak odpowiednio dbać o psa

Każdy wielbiciel i właściciel pieska wie, że należy o niego prawidłowo zadbać. Nie chodzi tu tylko o normalne szczepienia i dbałość o jego higienę, ale również o najlepsze żywienie.


Wybranie dobrej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie łatwe jakby się wydawało.
Wszyscy posiadacze piesków zdają sobie sprawę że pies jest najlepszym druhem człowieka. Nie zawsze jednak istota ludzka potrafi odwdzięczyć się psu za tę przyjaźń i karmi go niewłaściwym pożywieniem, jakie nie zaspokaja wymogów tego zwierzęcia.


karma dla psa brit


Karma dla psa Brit powinna być dobrana nie tylko stosownie do wieku, lecz także do rozmiaru zwierzęcia. Specjalnie zestawione karmy zadowolą wszelkie potrzeby piesków o wrażliwych żołądkach, również tych czynnych i pracujących.


Psy są zwierzakami drapieżnymi, toteż im więcej mięsa w pożywieniu psa, tym odpowiedniej. Psy na różnych etapach życia mają różne wymogi. Muszą je zaspokajać spożywając należyty pokarm. Spora zawartość mięsa to jeden z warunków, jaki powinna spełniać dobra karma. Jednak ważna też jest jakość owego mięsa. Karmy dla czworonogów nie komponują się oczywiście z samego mięsa. Takie karmy byłoby ciężko wyprodukować. Są jednakże na rynku produkty, jakich kompozycja zagwarantuje psu dietę zaspokajającą jego naturalne potrzeby. Karmy dla psów (zobacz materac dla psa e-hunter) dzielą się na produkty zaspokajające rozliczne szczególne potrzeby tych zwierzaków.
W tym wypadku mamy do czynienia z rozdziałem ze względu na wiek, również wielkość rasy, aczkolwiek nie dotyczy to wszystkich gatunków karm i wszystkich producentów. Kuracja wielu z chorób jest możliwość wesprzeć podając im odpowiedni posiłek.
2022-05-02