Prowadzenie stadniny koni to nie biznes - to zazwyczaj sens życia i miłość do tych zwierząt, która ciągnie się całe życie

Posiadanie stadniny to z reguły ciężka praca. Zazwyczaj jest to zajęcie od rana do późnych godzin wieczornych i to bez jakichkolwiek dni wolnych. Musimy zajmować się wszystkimi zwierzakami i karmić również maleństwa.


pasza dla źrebiąt


wolfik, sklep zoologiczny


Konie to najczęściej miłość, która ciągnie się przez całe życie i niejednokrotnie przeradza się w pracę. Powstanie stadniny to stosunkowo kosztowna sprawa, ale często decydują się na to całe rodziny, które trudnią się tym zajęciem z pokolenia na pokolenie. Niekiedy końmi zajmują się seniorzy, rodzice i nawet wnuki.

Czyżby komentarze z serwisu (https://e-hunter.pl/kamizelka-odblaskowa-dla-psa-hunter) były o tyle inspirujące, że masz ochotę napisać własny? Namawiamy Cię gorąco. Będzie to dla nas ogromna radość.

Bakcyla są w stanie złapać już będąc w szkole. Szkraby mogą opiekować się takimi samymi maluchami jak one - źrebakami. Są w stanie je karmić oraz wyprowadzać na Spacer. Tak buduje się przyjaźń i chęć naszych pociech, by za jakiś czas przejęły nasz interes oraz dbały o konie. W trosce o młode osobniki ważna jest pasza - wbogacanie solą - dla źrebiąt. Musi być ona bogata w przeróżne substancje odżywcze. Najbardziej chodzi o białko i wapń, a w dalszej kolejności o przeróżne wymagane witaminy. Paszę musimy podawać kilka razy każdego dnia, aby źrebak rozwijał się prawidłowo. Chodzi najczęściej o poprawny przyrost kości i mięśni, ale także ścięgien.


W wolnej chwili

W jakim miejscu można zjeść świeżą rybę i jakie miejsce warto odwiedzić będąc na Mazurach?

zabawa
Wybierając się na wakacje warto wziąć pod uwagę Krainę Polskich Jezior. Są w tamtym miejscu niesamowite krajobrazy, a i miłośnicy jachtów odnajdą coś dla siebie.


Mazurskie jeziora są przede wszystkim atrakcją dla wodniaków oraz żeglarzy.


Jeśli zainwestujemy w rozwój naszego źrebaka od początkowych tygodni jego życia, to później będziemy mogli mieć nadzieję na to, że będzie on zdrowym i pięknym rumakiem, który zapewni naszej stadninie profesjonalny rozgłos i dochody. Jeśli źrebak będzie prawdziwym czempionem, to będziemy mogli zgłaszać go do różnego rodzaju konkursów.
2019-02-21