Menu strony

z jakiej przyczyny labradory są tak doskonałymi psami?

Odgłos strzału a następnie odrywającego się nagle do odlotu myszołowa przyciągnął naszą uwagę. Spojrzeliśmy bystrym okiem na gałązki pobliskich drzew. Nie na długo jednak, ponieważ za nami dał się dosłyszeć następny dźwięk.


szkło


Dźwięk złamywanych gałązek i bezgłośny skowyt upolowanego przed momentem zwierza.


Nasz pies wydawał się wyłącznie na to czekać. Nie rozglądając się za żadną osobą pomknął szybko w kierunku będących nieopodal drzew. A trzeba oznajmić, że jest to doskonały pies, jaki przynoszenie posiada w genach. I w nazwie swojej rasy. Znakomicie stosuje swe umiejętności jako psiak do polowania. Kupiliśmy go jakiś czas temu w punkcie, jakie promuje się jako hodowla (http://www.alpaki.pl/alpakoterapia-w-okolicach-warszawy,5) labradorów. Ucieszyliśmy się, ponieważ długi czas szukaliśmy psa idealnego. Takiego jak taki. Pies rasy hodowla labrador retriever doskonale sprawuje się też jako psiak ratowniczy, jako przewodnik dla ludzi niewidomych czy jako poszukujący zakazanych używek psiak policyjny. Psy pochodzące z odmiany hodowla labradorów są niezwykle miłe osobie, ale potrafią także obronić osobę ludzką wtenczas, kiedy trzeba. Oraz jeszcze jego wygląd. Przypomina trochę pomniejszego niedźwiadka arktycznego. Zapewne nie jeden nazywa się się tak jak nasz Misiek. Dowolna hodowla (aquablendpolska.com/katalog/grupowe-igloo-dla-cielat,37.html) labradorów powinna przeprowadzać też szkolenia takie, jak przeszedł kiedyś nasz Yeti - hodowla labradorów (Perfect Breed).


Był to specjalny instruktaż o nazwie socjalizacja szczeniąt. Wszystko, czego się wtedy nauczył, obecnie niesie niezwykłe wyniki. Poznawanie osób spoza grupy z równoczesnym skojarzaniem ich z dobrymi uczuciami. Taka socjalizacja szczeniąt to także spacerowanie do ludzi albo zapraszanie ich do siebie. żywienie i gładzenie psa przez innych ludzi, jednak tylko jako nagrodę za przeprowadzenie jakiegoś polecenia, np. "siadaj" albo "daj łapkę". Zapoznawanie innych psów i edukowanie się ich języka - więcej o socjalizacji szczeniąt.


W wolnej chwili

Pasza dla klaczy źrebnych i karmiących - w jaki sposób ją dobrać oraz co tak naprawdę warto o niej wiedzieć?

pasza dla klaczy
Jedzenie przeznaczone dla koni, podobnie jak to jest w wypadku wszelakich innego typu zwierząt, jest specjalnie przygotowane pod samym względem ich wartości odżywczych oraz minerałów, które są potrzebne dla konkretnej rasy, które mają spowodować nie jedynie wzrost ich wytrzymałości i siły, lecz ponad wszystko utrzymać je w pełni zdrowe i przepiękne.


Odwiedzanie jak najobszerniejszej ilości innych pomieszczeń. Na tym właśnie opierała się taka socjalizacja szczeniąt. Jednak to nie wszystko. W jej zakres zaliczało się ponadto edukowanie psiaka, że hałasy nie są złe oraz przykładowo zapoznawanie różnorodnych innych rzeczy.
2018-10-04