Menu strony

Ciekawe pomysły na gadżety dla partnerów biznesowych lub pracowników. To proste!

Współcześni przedsiębiorcy mają szeroką paletę możliwości i udogodnień w prowadzeniu działalności. Wyszukiwanie informacji, a także inspiracji jest prostsze niż jeszcze wiele lat temu. Dzięki nowoczesnym technologiom bardzo łatwo znaleźć coś nowego i zarazem ciekawego, a także podjąć decyzje dotyczące chociażby wyboru gadżetów dla kontrahentów czy pracowników.


Prowadząc firmę czy będąc zatrudnionym jednej z nich, w szczególności na decyzyjnym stanowisku, ma się duże pole do manewru. Dotyczy to różnych obszarów działalności. W przypadku pracowników działów kreatywnych, takich jak np. marketing, istotne jest dbanie o wizerunek firmy, a także zamawianie gadżetów reklamowych. Ich zadaniem jest oczywiście propagowanie najczęściej nazwy i logotypu firmy zarówno wśród klientów jak i potencjalnych klientów. Wybór jest bardzo szeroki. Obecnie coraz częściej znajdują się wśród nich urządzenia elektroniczne takie jak przykładowo pendrivy, ale warto pamiętać o tradycyjnych artykułach takich jak notatniki, długopisy, ołówki, różne karteczki czy Smycze. Choć z pozoru mogą się wydawać się mało atrakcyjne , to można je uznać za jedne z tych praktyczniejszych i bez wątpienia często wykorzystywanych rzeczy.


W wolnej chwili

Pastuch elektryczny przeznaczony dla pieska - a więc, w jaki sposób "uzbroić" nowo zakupiony dom przed "atakami" naszego własnego psa

pupil
Zakupiłeś właśnie wielki dom z ogromną działką? Już od jakiegoś czasu sadzisz wewnątrz własnym ogródku kwiatki, drzewa a także krzewy, z których to wiesz na pewno, iż wyrosną przepyszne owoce? To doskonale! Jednak powiedz szczerze - czy jakiejś rzecz w tym obrazku nie brakuje? Pewnie w tej chwili myślisz nad tym, jakiej rzecz Tobie brakuje, ale my już wiemy - brakuje w tym miejscu wiernego i pięknego psa, który, gdy usiądziesz w ogrodowym fotelu, ciesząc się ze słońca, będzie przesiadywał, lub kimał obok twojego boczku.


hodowle


Taka z pozoru zwykła smycz może być bardzo ciekawym gadżetem dla kontrahentów. Daje sporo miejsca na logotypy, ewentualne hasła. Poza tym w czasach dużych firm smycze są coraz częściej stosowane nie tylko jako gadżety. W dużych korporacjach są one nieodłącznym dodatkiem towarzyszącym wymienionym kartom dostępu. Dlatego od czasu do czasu warto zrobić rozeznanie wśród dostawców gadżetów reklamowych. Bez problemu można poszukać ich w Internecie, zobaczyć propozycje czy później wysłać prośbę o ofertę.


Prowadząc działalność i poszukując gadżetów reklamowych, dobrze jest sprawdzić co jest dostępne na rynku i nie zawsze wybierać tylko elektroniczne gadżety. Coś bardziej tradycyjnego może także okazać się godnym uwagi rozwiązaniem. Co więcej, cena może być w tym przypadku atrakcyjniejsza.
2017-12-04