Menu strony

Interesujące gadżety do dobrze urządzonej kuchni

Sklep online poleca w konkurencyjnych cenach - gadżety do kuchni. Szczególnie polecamy - stemple do ciastek oraz etykiety na słoiki.


Nie ma to jak domowe wypieki, zawsze są dokładnie takie jakie lubisz, żeby nie było wątpliwości, iż te pyszności nie są ze sklepu, znacz je stemplem do ciastek. Oferujemy stemple do ciastek z 3 różnymi wzorkami. Stemple do ciastek zostały stworzone z drewna i najwyższej jakości silikonu.
W prosty sposób, umożliwiają odciskanie wzorów na ciasteczkach. http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_kieszonkowe znakomicie nadają się zarówno do ciasteczek kruchych , maślanych oraz pierniczków.

Dzięki nim ciasteczka będą niepowtarzalne i zachwycą przyjaciół.
Wystarczy tylko wyciąć ciasto i odcisnąć na nim stempel ze wzorem. Stemple do ciastek posiadają wygodną rączkę, dzięki czemu idealnie leżą w dłoni, co ułatwia wykrawanie ciasteczek. Stemple do ciastek mają silikonową i wyjmowaną poduszkę, co ułatwia jej czyszczenie. W opakowania znajdują się przepisy w językach: polskim i angielskim. Pieczęć ma Solidną konstrukcję oraz jest elegancko wykonany. Stemple do ciastek mają 3 lata gwarancji.

http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_firmowe można wkładać do zmywarki. Pieczenie ciastek to duża przyjemność i zabawa, zwłaszcza jeśli robimy je z myślą o przyjaciołach. Ciastka z sympatycznymi stemplami bez wątpienia wywołają uśmiech obdarowanych.

Słoiki z domowymi przetworami przyozdobione elegancką etykietą i ładnie podpisane będą ozdobą kuchni albo słodkim upominkiem dla najbliższych. Kolorowe etykiety na słoiki w miły sposób oprawią domowe przetwory. Na kolorowych etykietach opisuje się przetwory, ale można też stworzyć dedykację. Domowe konfitury i dżemy z dedykacją na etykietce można z dumą dać znajomym. Zestaw dostępny tutaj posiada 30 etykiet w trzech wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki mają różnorakie rozmiary, co umożliwia dopasowanie ich do wielkości słojów z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietach nadaje słoikom wyjątkowo domowego charakteru.


Dodatkowo etykiety na słoiki zostały stworzone na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym - mają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są niezniszczalne, a jednocześnie niezwykle. Etykietki są również wilgotno odporne, dobrze się trzymają powierzchni szklanych.Etykiety można dodatkowo opisać markerem permanentnym. Etykiety nie pozostawiają na słoiku trudnego do usunięcia kleju, czy też resztek papieru. Etykiety należy przyklejać na czyste oraz suche powierzchnie. Dzięki temu zestawowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarni zapanuje ład i porządek
2018-06-19