Menu strony

Twój pies dużo dla Ciebie znaczy

Kochasz go tak samo jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Bardzo lubi biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale obawiasz się, iż następny raz pogoni za sarną.


Raz już tak uczynił i bardzo bałeś się , iż go nie odszukasz. Wtedy się udało, lecz teraz masz duże obawy, aby mu na to pozwalać. Litujesz się nad nim, gdyż zdajesz sobie sprawę z tego, jak to uwielbia, ale obawa o niego przeważa w tym momencie. Znajdzie się rozwiązanie, aby osiągnąć kompromis w tej sprawie. Czy zdajesz sobie sprawę, iż bywają odpowiednie elektroniczne obroże, które ogromnie ułatwiają takie spacery? Należy jednakże od razu ująć, iż nie okazuje się to popularna obroża, a szczerzej powiedziawszy pomoc treningowa, mająca nauczyć Twojego psa reagować na polecenia. W jaki sposób? To proste. Takie elektroniczne obroże wysyłają do goniącego przed siebie psa sygnały, którymi mogą być wibracje, dźwięk lub również Impuls elektrostatyczny. Naturalnie pies (poznaj mata dla psa) powinien być wcześniej nauczony, co konkretny sygnał dla niego ma oznaczać, bo jak wspomnieliśmy elektroniczne obroże okazują się pomocą treningową. Wskazane jest jednak dodać, że bardzo wielu posiadaczy psów bardzo je chwali.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle interesujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.sklep.acana.com.pl/90-karma-dla-psow-doroslych), a zapewne znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Dają bardzo dobre rezultaty, a każdy jeden Spacer po lesie nie bywa nerwowym zajęciem.


W wolnej chwili

Pasje poza domem jako recepta na pożyteczne spędzanie wolnego czasu

Łowienie ryb
Podczas zimy nierzadko zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większość czasu spędzamy w zamkniętych lokalach- w domu czy w biurze. Wszakże jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może trudniej wybrać się na przejażdżkę rowerem, nade wszystko ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, jednak wybór jest dalece większy.


broń palna


Zakup dla własnego psa taką obrożę.


Zobaczysz, jak bardzo szybko nauczy się reagować na wysyłane przez Ciebie sygnały, a Ty zyskasz pewność, iż Twój pupil nigdy Ci nie zginie podążając za zwierzyną.
2021-06-28