Menu strony

Pomysł na nietypowy prezent

Kiedy zbliża się dzień urodzin kogoś z naszych najbliższych zazwyczaj zastanawiamy się, co takiej osobie podarować w prezencie. Naturalnie, za każdym razem w takiej sytuacji sprawdzi się świetna książka, płyta ulubionego wykonawcy albo perfumy, jednak może warto zastanowić się nad czymś całkiem innym?
Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi kosztować majątku. W ogóle nie musi być przedmiotem. A gdyby był to na przykład dzień w SPA, albo wyjazd do jakiegoś znaczącego miejsca. Warto zastanowić się co sprawi największą przyjemność temu człowiekowi, którego chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Gdy chcemy sprawić przyjemność kochanej osobie, która jest nieustannie aktywna, ciągle dokądś biegnie i nie potrafi usiedzieć na miejscu - to doskonały wybór.
Prezentokracja z prezentami na każdą okazję
To może być coś bardzo ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, albo nurkowanie. Możemy też zdecydować się na opcję mniej ekstremalną, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko powinno być uzależnione od upodobań osoby, której chcemy zrobić prezent, a także od funduszy jakimi dysponujemy.

W wolnej chwili

Potrzebujesz świetnych pokoi na urlop nad Bałtykiem? Wspomagaj się internetem oraz wybierz najlepsze propozycje

Morze Bałtyckie
Z momentem nadejścia wakacji oraz upałów marzy się o chwili spędzonej nad wodą. Dlatego tak wielkim powodzeniem wśród wczasowiczów cieszą się wakacje nad morzem oraz jeziorem. Bałtyk w letnich miesiącach przeżywa najprawdziwsze oblężenie. W wypadku, jeżeli chcemy spędzić urlop nad morzem, trzeba trochę wcześniej szukać komfortowych kwater.


Tego typu prezent na urodziny jest wspaniałą alternatywą dla zwyczajnych książek i płyt. Pamiętajmy jednak, żeby nie przedobrzyć. Jeżeli nie znamy bardzo dobrze upodobań jubilata, powinniśmy go sprytnie zapytać o adrenalinowe marzenia. Może się na przykład okazać, że taka osoba bardzo chciałaby skoczyć na bungee, lecz ma potworny lęk wysokości. W tej sytuacji lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym.

Zwracajmy też uwagę od jakiej firmy kupujemy voucher na taki prezent. Sprawdźmy opinie w internecie. Firma , która organizuje takiego typu rozrywkę musi funkcjonować w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dowiedzmy się czy zagwarantowana jest opieka licencjonowanych instruktorów. To niezwykle ważne, gdy decydujemy się na bardzo ekstremalne doznania, jak skok z samolotu czy eksploracja głębokich jaskiń. Nie wahajmy się dopytywać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla danego sportu normami. Bezpieczeństwo jest najistotniejsze. Nikt nie chce w ramach podarku na urodziny doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się świetnie, lecz z zachowaniem norm bezpieczeństwa!
2020-08-11