Menu strony

Najlepsze karmy dla psów

To oczywiste, że karma dla psa to jedna z ważniejszych spraw. Są różni właściciele, niektórzy gotują zwierzętom, ale odpowiedni zróżnicowane posiłki dla pupila rzeczywiście trudno przyrządzić.
Jeżeli w naszym życiu pojawia się szczeniak, od razu mamy dylemat, co ma jeść, żeby właściwie rósł? Często zamiast codziennego gotowania wybieramy suche karmy dla psów Acana , a może Purina – tu rozpoczyna się żmudna analiza listy znanych marek psiej karmy.

Sprawdź ten odnośnik oraz przeczytaj poza tym więcej szczegółów (https://animalab.pl/wyposazenie-zwierzetarni) - one także powiększą Twoją wiedzę na rozpatrywany tutaj temat.

To oczywiste, że posiłek pupila musi być najwyższej jakości.

Gotować czy kupować?
Bardzo dużo właścicieli psów ma teorię, że karmy to chemiczne dodatki, a zdrowy posiłek dla psów może być tylko ugotowany osobiście. Jest w tym sporo prawdy, ale jednak szykowanie obiadów dla psa (Poznaj sklep Dog Design) oprócz tego, że jest pracochłonne, wymaga doświadczenia. Właściciela sami muszą panować nad dobieraniem właściwych składników, a z nimi też nie można przesadzać. Na przykład nadmiar białka może szkodzić. Gotowanie jedzenia dla szczeniąt wiąże się z obowiązkiem kupowania skutecznych preparatów witaminowych. Nigdy nie wolno podawać jednak tych odżywek, kiedy wybieramy karmy dla psów Eukanuba i innych podobnych firm (karmy dla psów eukanuba na Podwójna ilość wapnia źle wpłynie na stawy psa.

W wolnej chwili

Polecane karmy psie

pies
Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zazwyczaj rzeczą łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się osądami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.


Karma a rasa psa W pierwszej kolejności dobieramy pożywienie do wieku psa, ale także do wielkości rasy. Właściciele labradorów muszą pamiętać, że to rasa narażona na otyłość i przede wszystkim dysplazję, stąd też warto wybrać właściwe karmy dla psów Royal Canin dla dorosłych labradorów, a także szczeniąt . Dzięki temu pies zjada dawkę glukozaminy i chondroityny, ułatwiających dbanie o jego stawy, a niezbędna ilość białka wspiera właściwy wzrost. Dobór składników pomaga w utrzymaniu psiej wagi w normie.

Profesjonalne karmy dla psów Purina, Hill’s czy Royal Canin mają w składzie około 30% białka, a czworonogi, rosnące na nich zdrowo są doskonałą reklamą i dowodem na to, że najtańsza karma przegrywa. Konkretną karmę akceptuje już sam zainteresowany, bo rzeczywiście na idealnie dobrany posiłek przeciętny niejadek może obchodzić z daleka. Trzeba więc testować.
2021-04-28