Menu strony

Koty są najlepsze!

W Średniowieczu hodowanie kotów było niezbyt bezpieczne. Najbardziej narażone na szykany były niewiasty, posiadaczki czarnych zwierzaków, gdyż mogły zostać obwiniane o bycie czarodziejką i umrzeć na oczyszczającym stosie. Na szczęście kościół nie ma już takiej roli w państwie i teraz można trzymać koty bez niebezpieczeństwa nagłej śmierci.
kot
Eksperymenty naukowe udowodniły, że posiadania kota w czterech kątach ma wiele pozytywnych następstw. Przytulanie kocura może silnie zmniejszyć ciśnienie i zredukować stres. Maluchy, które zadają się z kotami, uczą się prawidłowego traktowania braci mniejszych oraz opiekuńczych przyzwyczajeń.

W wolnej chwili

Jakie jedzenie dla kotów warto nabywać?

kot
Spostrzec można tendencję zwiększonego zainteresowania różnymi, często bardzo oryginalnymi sposobami na satysfakcjonowanie zwierząt. Zwiększająca się popularność pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzi coraz więcej właścicieli i właścicielek czworonogów, powoduje zwiększenie potrzeb na nowe akcesoria dla kotów.


Hodowla kotów to inna rzecz. Tak samo jak w sytuacji psów, koty także można podzielić na rozmaite rasy. Wielu rodaków robi interes, hodując futrzaki i sprzedając je z korzyścią. Jest to dość dziwaczna sprawa, bo traktuje się je jak przedmioty, które tracą lub zyskują na wartości.

A przecież zwyczajny kot przygarnięty ze schroniska uszczęśliwi nas identyczną miłością, co piękna kicia z drzewem genealogicznym. Poza tym da się zauważyć, że zwykłe śmietnikowce są nieraz o wiele ładniejsze, niż wychuchane hodowlane mruczki. O ile jednak zachęca cię wybór rasowca, spytaj hodowcę, czy przy interesie masz zagwarantowany taki bonus, jak wyprawka dla kota, która zawiera pożywienie oraz sprzęty.

Futrzaki są niesamowicie popularne w sieci. Codziennie internauci publikują setki zdjeć i filmików, w których przedstawiają wyczyny swoich podopiecznych. W internecie można zobaczyć także praktyczne strony, takie jak blog o kotach.

Na sieciowych dziennikach kociarzy można przeczytać wiele ciekawych rzeczy, a także opisać swoje opinie i zapytać o wskazówki. O ile jesteś cybermaniakiem i zamierzasz blogować o swoich kotach, możesz samodzielnie uruchomić blog o kotach. Obecnie wykreowanie bloga jest niezwykle łatwe i za darmo, praktycznie każdy może w kilka sekund odpalić blog o kotach i informować użytkowników o swoim kocie.
Twórca: A.Z.
2013-08-28