Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, bardzo często pojawiają się gry średnie, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, tak samo jest z recenzjami muzycznymi czy z filmami.
Najlepsza gra na rynku
Godne zauważenia wyjątki ostatnich miesięcy to na pewno The Wolf Among Us, Valiant hearts czy recenzja gry Murdered. W branży dzieje się coś jednak więcej, poza wydawaniem i recenzowanie nowych gier. A wszystko to za sprawą Minecrafta.

W wolnej chwili

W co warto zagrać bez instalacji?

settlers online
Dzisiaj dość często tak jest, że ludzie pracujące przy komputerze lubią zabić czas na grach komputerowych. spowodowane jest to tym, że dość często pracownicy biurowi nie mają dostatecznej kontroli nad sobą, co powoduje, że lwią części czasu spędzają na nieistotnych rzeczach. Jeżeli już decydujemy się na granie w którąś z dostępnych gier, to jak mamy się w niej odnaleźć?


Przypomnijmy, że Minecraft to jedna z najbardziej popularnych gier sandbokowych. Gracz ma kontrolę nad własną postacią, może ją swobodnie kształtować. Prace nad tego typu grą rozpoczęły się w 2009 roku i trwają aż po dziś dzień. Gra konstruowana jest na platformie Java. To najbardziej istotne, ponieważ oznacza to, że są odpowiedzialne za nią inne systemy niż w przeważącej liczbie gier, które aktualnie powstają. W czasie grania, mapa jest generowana na podstawie losowych danych.

Jeśli poszukujesz interesujących danych na omawiany temat, to starannie przeanalizuj oryginalny serwis (http://strojemikolaja.pl/), który zawiera godne zainteresowania informacje.

Dzięki temu każdy świat jest świeży i niepowtarzalny.

Najważniejszy komunikat brzmi: Gra Minecraft – 50 milionów sprzedanych egzemplarzy! No tak, jeśli krążyła wam gdzieś po głowie myśl, jak bardzo popularny jest Minecraft. to teraz już macie o tym pojęcie. Gdy, jeden z twórców tej gry pochwalił się wynikami, świat osłupiał, dodatkowo pojawił się jeszcze inny ciekawy wniosek.

Gra dla każdego
Szczególnie, bowiem Minecraft zdominował rynek konsoli. Gra dostępna na Play Station 3 i Xboksa 360, zdystansowała pecety (wersje na Maca, Windowsa i Linuksa razem wzięte). Aktualnie, gdy piszę te słowa wartośc 50 milionów jest zdecydowanie wyższy!

Trzeba przyznać, że ta wartość robi wrażenie pod każdym względem. Aby zrozumieć czemu tak się stało, przyjrzyjmy się na inne rekordowe produkcje. Najlepiej sprzedająca się gra w historii to Tetris, od 1984 roku, nabyło ją 143 miliony nabywców.

Na kolejnych miejscach – Wii Sports, był to tytuł dołączany do każdego egzemplarza Nintendo Wii. Za Minecraftem już obecnie, są Mario Bros, Mario Kart Wii oraz Grand Theft Audio. Minecraft pewnie będzie jeszcze długo rządził, tym bardziej, że tworzone są wersje dla Play Station 4 i dla Xboksa One.
2022-05-01