Gry konsolowe mogą być niedrogie!

Rewelacyjnie, że w naszym kraju nie ma większego problemu z tym by kupić nawet dosyć mało znane gry na konsole. Przykładowo miłośnik grania na konsoli xbox bez wątpienia nie może myśleć, iż przykładowo w USA miałby dużo lepiej.


Mirror
Postępująca globalizacja powoduje, że dzisiaj mamy niemal nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr. Chociaż wiadoma kwestia, że czymś bardzo istotnym jest kwestia pieniędzy, statystyczny polski gracz ma jakby nie patrzeć mniej kasy, niż Amerykanin bądź Japończyk.

Jednakowoż i tak naprawdę akurat na to jest ciekawa porada! W końcu często wystarczy na ten przykład grę Mirror's Edge 2 (czytaj opis i zdjęcia gry: w materiałach PPE) zakupić z rynku wtórnego. Skoro dużo osób kupuje używaną odzież, zdecydowanie nie może zbytnio dziwić, iż z akurat grami jest identycznie. Mocno cieszy, że wreszcie Polacy mają niemal nieograniczony dostęp do gierek, a do tego wcale nie muszą być akurat one dużym wydatkiem. Świetnie, iż no przynajmniej nie musimy narzekać na wysokie ceny, choć to pewnie oczywiste, że w przypadku najzupełniej nowych tytułów nie odnajdziemy za dużej ilości gier, które urzekają korzystną ceną. No cóż, trudno wszystkich usatysfakcjonować. Jednak wszelkie starania są mimo wszystko na wagę złota.

Kolejna porada dla wszystkich zainteresowanych grami na konsole: a może strzałem w dziesiątkę jest zarejestrowanie się na forach, na których zainteresowani wymieniają się płytami? Jest to najzupełniej legalne rozwiązanie - takowa wymiana to nic złego, wszystko jest w porządku. Owy artykuł w sposób jednoznaczny pokazuje, że chociaż gry na konsole np. Xbox (nowości o konsoli i grach: nowości o konsoli) nie we wszystkich przypadkach są tanie, to jednakowoż jeśli podejść nieco bardziej taktycznie do kwestii szukania gierek, bez większego problemu damy radę zakupić chociażby grę Mad Max za mniej wygórowane pieniądze. Akurat w przypadku w zupełności nowych gierek na nieszczęście już nie jest tak różowo, ale w tym momencie głównie winę ponosi dosyć niska siła nabywcza przeciętnego Polaka.
2023-05-16