Menu strony

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na setki pomysłów obozów i kolonii, włączając w to ostatnimi czasy bardzo lubiane wyjazdy dzięki, którym dziecko może się nauczyć czegoś fascynującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym czasie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.


Agroturystyka na Kaszubach
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba regularnie dbać. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa podczas jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Przebywanie blisko natury pozwala dziecku zrelaksować się.

Przykładowym ośrodkiem posiadającym w swojej ofercie obóz jeździecki (obóz jeździecki) jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w prawie każdym wieku, a zajęcia są dokładnie dobrane do możliwości wybranych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Bez względu na to na jaki obóz wyślemy naszą pociechę pożądane byłoby spytać dziecko co mu sprawia radość i dobrać opcję do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą radosne.


Sprawdź propozycję Szkoły Jazdy Konnej Patataj:

Wyświetl większą mapę (Wyświetl większą mapę)
2020-01-28