Menu strony

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Kluczowe w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się świetnym zdrowiem.
Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali odpowiednio zbilansowanej gotowej karmy dla zwierząt. Jeżeli kupujemy dla naszego pupila naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dostarczamy mu najlepsze pożywienie. Jeśli podajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby miał on zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów
Gotowe suche karmy są dokładnie zbadane pod względem zawartości witamin i wszystkich innych składników pokarmowych. Karmy suche dla psów animonda przestrzegają zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy a także składniki mineralne. Nie posiadają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają sporą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane tylko z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii.

Odwiedź moje www (https://animalab.pl/wyposazenie-laboratorium-i-laboratoryjne-systemy)! Tam jest dla Ciebie następna fantastyczna porcja wiadomości na interesujący Cię wątek. Po sporo szczegółów wejdź w ten link.

Jej skład jest pozbawiony zbóż, wypełniaczy i konserwantów. Pierwszorzędne nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych w warunkach naturalnych, bez stosowania hormonów i antybiotyków. Karma jest dokładnie dostosowana do układu trawiennego psa, przez co zachowuje on prawidłową wagę i wspaniałą kondycję. Naturalne składniki które znajdziemy w karmie zachowują optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych proporcjach i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm zwierzęcia.

W wolnej chwili

Co tak prawdziwie jest w karmach przeznaczonych dla zwierząt?

Karma sucha dla kotów Acana
Karmienie twojego kota lub psa jest niesamowicie ważne. Wybór właściwej diety musisz koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę charakterystykę twojego przyjaciel – przeważnie liczbę lat, płeć, kastrację oraz przebyte choroby. To bezdyskusyjne, że czworonogi dorosłe muszą być inaczej odżywiane, niż młode, a sterylizowany pies inaczej, niż ten bez zabiegu.


Szczeniak, pudel francuski
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej klasy składników, są wolne od sztucznych konserwantów, barwników a także alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele rodzajów karm dobranych do potrzeb naszego psa, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie zapewniało psu zdrowie, karma musi być dobrej jakości. Nie należy karmić psa (polecamy poduszki dla psa) karmą przypadkowo zakupioną w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących i dla tych, które uprawiają sporty. Profesjonalny internetowy sklep zoologiczny posiada bogatą ofertę pokarmów, z których z pewnością wybierzemy odpowiednią dla naszego psa.
2020-12-28