Menu strony

Trwałe poduszki ogrodowe

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu tak lubianych przez nas biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma lepszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania ze znajomymi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się w piaskownicy czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, wystawić twarz do słońca lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.
Imprezy ze znajomymi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy przygotować proste dania – dipy z warzywami, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że ogrodowe biesiadowanie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.

Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażenia mpoduszki ogrodoweMożemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy szezlongi, umocować je na siedzonkach huśtawek dla dzieci lub po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast koca. Liczba rozmiarów, form i wzorów jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz architektury domu. Nie musimy się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bez problemu ściągnąć i wyprać. Iltex.pl


W wolnej chwili

Lampy ogrodowe – praktyczne oświetlenie twojego ogrodu

Ogrodowe oczko
Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. W jaki sposób dobrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również elementem dekoracyjnym?


Bądźmy więc kreatywni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogrodowy salon stanie się radosny. Dzięki usłudze szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze stare meble ogrodowe bez ponoszenia większych kosztów. Dobrym pomysłem na plażę jest zaopatrzenie się w przenośne poduchy wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na pełnej gwaru plaży, a jednocześnie nieskrępowaną wygodę. Dobierając kolory, decydujmy się na desenie marynarskie i jasne kolory, aby na poduszce dobrze wyglądała nasza opalenizna.
Źródło:
2018-11-28