Menu strony

Trwałe poduszki ogrodowe

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu tak lubianych przez nas biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma lepszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania ze znajomymi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy poobiednia kawa przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się w piaskownicy czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, wystawić twarz do słońca lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.
Imprezy ze znajomymi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy przygotować proste dania – dipy z warzywami, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że ogrodowe biesiadowanie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.

Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażenia mpoduszki ogrodoweMożemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy szezlongi, umocować je na siedzonkach huśtawek dla dzieci lub po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast koca. Liczba rozmiarów, form i wzorów jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz architektury domu. Nie musimy się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bez problemu ściągnąć i wyprać. Iltex.pl


W wolnej chwili

Altanki ogrodowe oferują nam miłe chwile

Sauna parowa
Świetnym pomysłem jest sauna ogrodowa. Sporo mówi się obecnie o wspaniałych właściwościach sauny, które powodują, że my się odprężamy, a jednocześnie nasz organizm zyskuje na zdrowiu. Dlatego nie może nas dziwić, że coraz więcej ludzi zaczyna się zastanawiać, czy nie będzie dla nich odpowiednim rozwiązaniem sauna ogrodowa. Okazuje się być to mały, drewniany budynek, w którym odnajdują się ławki i właściwie przyszykowany piecyk.


Bądźmy więc kreatywni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogrodowy salon stanie się radosny. Dzięki usłudze szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze stare meble ogrodowe bez ponoszenia większych kosztów. Dobrym pomysłem na plażę jest zaopatrzenie się w przenośne poduchy wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na pełnej gwaru plaży, a jednocześnie nieskrępowaną wygodę. Dobierając kolory, decydujmy się na desenie marynarskie i jasne kolory, aby na poduszce dobrze wyglądała nasza opalenizna.
Źródło:
2018-11-28